identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

SMAG GROUP S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 6526757J2023000400139Plătitor TVA din 1994Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
257,56mil lei
▲ 6,4% vs. 2024
Profit net · 2025
4,48mil lei
▼ 13,1% vs. 2024
Salariați
23
▲ 15,0% vs. 2024
Contracte publice
60
SEAP · activ 2021
În anul 2025, SMAG GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 257.561.575 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,4%. Rezultatul net a fost un profit de 4.481.334 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 23.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6526757
Nr. Reg. Comerțului
J2023000400139 · EUID ROONRC.J2023000400139
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1994-12-12 (31 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mare
Organ fiscal
Direcţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
257.561.575 lei
▲ 6,4%
Profit net
4.481.334 lei
▼ 13,1%
Datorii
158.072.775 lei
▼ 5,5%
Salariați
23
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 394.266.874 lei2024: 241.962.611 lei2025: 257.561.575 lei257,56 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 5.297.039 lei2024: 5.158.791 lei2025: 4.481.334 lei4,48 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 192024: 202025: 232320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,7%
Creștere CA an/an
+6,4%
CA / salariat
11.198.329 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+17,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025257.561.575 lei4.481.334 lei158.072.775 lei201.829.938 lei39.282.458 lei23
2024241.962.611 lei5.158.791 lei167.328.512 lei206.640.646 lei34.576.989 lei20
2023394.266.874 lei5.297.039 lei172.108.931 lei204.725.777 lei27.679.068 lei19
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

60

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
60
Valoare totală
12.034 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CASTER COMPANY SRL21335270radiată
SMAG TRADING S.R.L.48961896în funcțiune
TOP GRAIN CARGO SRL25793645în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Constanța

MA
MATHIAS AGRO INVEST S.R.L.
CUI 54556502 · Mun. Constanţa
AA
ACE AGRO S.R.L.
CUI 54439138 · Mun. Constanţa
TA
TERMINAL AGRO S.R.L.
CUI 51739114 · Mun. Constanţa
KT
KVB TERRA AGRO S.R.L.
CUI 51528192 · Mun. Constanţa
GS
GREEN SEM CONSTANTA S.R.L.
CUI 50027100 · Mun. Constanţa
AS
AGROSTEL S.R.L.
CUI 49913455 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SMAG GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →