identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

MODERN MANUFACTURING GROUP S.R.L.

CAEN 3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a.
CUI 48968827J33/1790/2023Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 15.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
25,94mil lei
▲ 133,1% vs. 2024
Profit net · 2025
38mii lei
▼ 94,0% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
2ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MODERN MANUFACTURING GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 25.943.427 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 133,1%. Rezultatul net a fost un profit de 37.780 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48968827
Nr. Reg. Comerțului
J33/1790/2023 · EUID ROONRC.J33/1790/2023
Cod CAEN
3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a.
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 3100. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-10-18 (2 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Şcheia Com. Şcheia
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT ŞCHEIA COM. ŞCHEIA, STR. HUMORULUI · 5 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
727525
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 17 firme.

100 mN12345678
  1. ELYSEE NET S.R.L. · 22 m · CAEN 7735 · +5 firme la aceeași adresă
  2. SAL COMPANY SRL · 116 m · CAEN 5510
  3. AUTOSRADU SRL · 118 m · CAEN 4520 · +2 firme la aceeași adresă
  4. VIKNA STYLE S.R.L. · 144 m · CAEN 4690
  5. ALDIADI S.R.L. · 147 m · CAEN 7311
  6. TRANS KING DAVALEX S.R.L. · 180 m · CAEN 4941
  7. TRIAGIS S.R.L. · 187 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  8. FALŢ EXPERT S.R.L. · 204 m · CAEN 4341 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202525,94 mil lei▲ 133,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
6,49 mil12,97 mil19,46 mil25,94 mil2023 · cifră de afaceri: 4.202 lei2023 · profit net: 3.515 lei20232024 · cifră de afaceri: 11.131.380 lei2024 · profit net: 625.625 lei20242025 · cifră de afaceri: 25.943.427 lei25,94 mil2025 · profit net: 37.780 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
2,45 mil lei▼ 7,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 3109 · 1.554 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Suceava · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,2% marjă · mai sus decât 42% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,1%
Creștere CA an/an
+133,1%
CA / salariat
25.943.427 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,0%
Grad de îndatorare
83%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202525.943.427+133%37.780−94,0%0,1%2.454.6562.944.080537.9851
202411.131.380+999%625.625+999%5,6%2.665.0173.794.0861.129.3400
20234.2023.51583,7%1.9685.6833.7150

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de mobilă n.c.a. · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MODERN MANUFACTURING GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →