identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

N123-INSPECT S.R.L.

CAEN 7120 — Activități de testări și analize tehnice
CUI 49129246J38/1021/2023Plătitor TVA din 2026Verificat ANAF 06.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
433mii lei
▼ 11,1% vs. 2024
Profit net · 2025
113mii lei
▼ 44,7% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
2ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

N123-INSPECT S.R.L. (CUI 49129246, nr. J38/1021/2023) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2023. Activitatea principală: activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120). Este plătitoare de TVA din 2026. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 433 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, N123-INSPECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 433.475 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,1%. Rezultatul net a fost un profit de 112.742 lei. Datoriile totale au crescut cu 56,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49129246
Nr. Reg. Comerțului
J38/1021/2023 · EUID ROONRC.J38/1021/2023
Cod CAEN
7120 — Activități de testări și analize tehnice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-11-15 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. FLORILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. IRDAN PROD S.R.L. · 54 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  2. TROPEZ TOUR S.R.L. · 58 m · CAEN 4939 · +6 firme la aceeași adresă
  3. DXY AUTO S.R.L. · 98 m · CAEN 9531 · +1 firme la aceeași adresă
  4. LAZĂR-PAN S.R.L. · 114 m · CAEN 4941
  5. DESIPEX COM S.R.L. · 115 m · CAEN 4521 · +3 firme la aceeași adresă
  6. FIRELA COM SRL · 122 m · CAEN 4711
  7. DELUX IMOBILIARE SRL · 144 m · CAEN 6831
  8. CRACKERJACK S.R.L. · 152 m · CAEN 7311

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025433 mii lei▼ 11,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
122 mii244 mii366 mii488 mii2023 · profit net: -5.071 lei20232024 · cifră de afaceri: 487.815 lei2024 · profit net: 203.696 lei20242025 · cifră de afaceri: 433.475 lei433 mii2025 · profit net: 112.742 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
96 mii lei▲ 56,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 7120 · 2.903 firme · mai sus decât 64% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Vâlcea · mai sus decât 69% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
26,0% marjă · mai sus decât 59% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
26,0%
Creștere CA an/an
-11,1%
CA / salariat
216.738 lei
Datorii / active
27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43,8%
Grad de îndatorare
27%
Angajați, în timp
1 → 2 (2023–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025433.475−11,1%112.742−44,7%26,0%96.432353.649257.2172
2024487.815203.69641,8%61.490260.315198.8251
2023—-5.071—8.2353.364-4.8711

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de testări și analize tehnice · Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre N123-INSPECT S.R.L.

Este N123-INSPECT S.R.L. o firmă activă?

Da. N123-INSPECT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este N123-INSPECT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, N123-INSPECT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 27.01.2026 (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO49129246.

Ce cifră de afaceri are N123-INSPECT S.R.L.?

În 2025, N123-INSPECT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 433.475 lei, în scădere cu 11,1% față de 2024, și un profit net de 112.742 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are N123-INSPECT S.R.L.?

În 2025, N123-INSPECT S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este N123-INSPECT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care N123-INSPECT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are N123-INSPECT S.R.L. datorii la ANAF?

N123-INSPECT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul N123-INSPECT S.R.L.?

Sediul social declarat al N123-INSPECT S.R.L. este în JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. FLORILOR.

Ce activitate are N123-INSPECT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a N123-INSPECT S.R.L. este „Activități de testări și analize tehnice” (cod CAEN 7120).

Când a fost înființată N123-INSPECT S.R.L.?

N123-INSPECT S.R.L. a fost înregistrată pe 15.11.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J38/1021/2023.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
N123-INSPECT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala