identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

HYPER PRO CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 49149677J12/4974/2023Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
17mii lei
▼ 97,8% vs. 2024
Profit net · 2025
14mii lei
▼ 97,2% vs. 2024
Salariați
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, HYPER PRO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 16.930 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 97,8%. Rezultatul net a fost un profit de 14.001 lei. Datoriile totale au scăzut cu 100,0% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49149677
Nr. Reg. Comerțului
J12/4974/2023 · EUID ROONRC.J12/4974/2023
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-11-20 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Iuriu de Câmpie Com. Cojocna
Adresă
JUD. CLUJ, SAT IURIU DE CÂMPIE COM. COJOCNA, STR. EROILOR, NR.5 · 7 firme aici
Cod poștal
407246
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
16.930 lei
▼ 97,8%
Profit net
14.001 lei
▼ 97,2%
Datorii
0 lei
▼ 100,0%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.060.757 lei2024: 763.334 lei2025: 16.930 lei17 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 889.455 lei2024: 491.328 lei2025: 14.001 lei14 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
82,7%
Creștere CA an/an
-97,8%
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202516.930 lei14.001 lei0 lei14.241 lei14.241 lei
2024763.334 lei491.328 lei1.200 lei492.768 lei491.568 lei1
20231.060.757 lei889.455 lei167.052 lei1.056.707 lei889.655 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

6

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EB
EUROMAC BUILDERS S.R.L.
CUI 51418327 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
OL
OLIMP LOISIRS S.R.L.
CUI 48363558 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
VM
VPP MEDIATEURS S.R.L.
CUI 47993091 · Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
NP
NIMOS PREVENTION S.R.L.
CUI 47536324 · Activități de protecție și gardă
BM
BLING - MENAGE S.R.L.
CUI 45737801 · Activități generale de curățenie a clădirilor
NS
NIMOS SEC S.R.L.
CUI 37062207 · Activități de protecție și gardă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
IMEDIASERVICE SRL22201978radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Cluj

MI
MARCO INSTAL GRUP IMPEX SRL
CUI 24031802 · Sat Iuriu de Câmpie Com. Cojocna
KS
KHAZEN SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51050070 · Mun. Cluj-Napoca
BS
BRIND SOLUTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 51042094 · Mun. Cluj-Napoca
MC
MARMAR CONSTRUCT INSTAL S.R.L.
CUI 51036262 · Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos
BS
BYRINIS S.R.L.
CUI 51036165 · Mun. Cluj-Napoca
CA
CERAMIC ART CONS S.R.L.
CUI 50971662 · Sat Iclod Com. Iclod

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HYPER PRO CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →