identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L.

CAEN 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 49276948J12/5404/2023Plătitor TVA din 2024TVA la încasareVerificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
732mii lei
▲ 76,8% vs. 2024
Profit net · 2025
407mii lei
▲ 26,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2023
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. (CUI 49276948, nr. J12/5404/2023) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Jucu de Sus, comuna Jucu, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală: prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 732 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 731.616 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 76,8%. Rezultatul net a fost un profit de 406.732 lei. Datoriile totale au crescut cu 517,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49276948
Nr. Reg. Comerțului
J12/5404/2023 · EUID ROONRC.J12/5404/2023
Cod CAEN
6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6020, 6039, 6310. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-12-13 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Jucu de Sus Com. Jucu
Adresă
JUD. CLUJ, SAT JUCU DE SUS COM. JUCU, ALEEA MERILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
407354

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025732 mii lei▲ 76,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
183 mii366 mii549 mii732 mii2024 · cifră de afaceri: 413.836 lei2024 · profit net: 322.448 lei20242025 · cifră de afaceri: 731.616 lei732 mii2025 · profit net: 406.732 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
185 mii lei▲ 517,4%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 6311 · 1.386 firme · mai sus decât 91% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 78% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
55,6% marjă · mai sus decât 72% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
55,6%
Creștere CA an/an
+76,8%
CA / salariat
731.616 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Grad de îndatorare
31%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025731.616+76,8%406.732+26,1%55,6%184.606589.757406.9721
2024413.836322.44877,9%29.899350.387322.6481

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L.

Este AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. o firmă activă?

Da. AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.12.2024 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO49276948.

Ce cifră de afaceri are AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L.?

În 2025, AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 731.616 lei, în creștere cu 76,8% față de 2024, și un profit net de 406.732 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L.?

În 2025, AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. datorii la ANAF?

AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L.?

Sediul social declarat al AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. este în JUD. CLUJ, SAT JUCU DE SUS COM. JUCU, ALEEA MERILOR.

Ce activitate are AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L.?

Activitatea principală declarată a AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe” (cod CAEN 6311).

Când a fost înființată AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L.?

AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. a fost înregistrată pe 13.12.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J12/5404/2023.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AHA ANALYTICS FACTORY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala