identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L.

CAEN 4776 — Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
CUI 49280370J40/23934/2023Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
749mii lei
▲ 71,9% vs. 2024
Profit net · 2025
3.843lei
▼ 45,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. (CUI 49280370, nr. J40/23934/2023) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2023. Activitatea principală: comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN 4776). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 749 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 749.077 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 71,9%. Rezultatul net a fost un profit de 3.843 lei. Datoriile totale au crescut cu 307,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de atenție
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 841 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49280370
Nr. Reg. Comerțului
J40/23934/2023 · EUID ROONRC.J40/23934/2023
Cod CAEN
4776 — Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-12-13 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL DECEBAL, NR.12, CAMERA 1, BL.S7, SC.1, ET.5, AP.15 · 841 firme aici
Cod poștal
30967
Contact declarat
1.792 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1998 firme. Vezi pe hartă →

100 mN12
  1. ALMIR MEDIA SRL · 41 m · CAEN 8299 · +1 firme la aceeași adresă
  2. BON APPETIT SRL · 63 m · CAEN 6820 · +37 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025749 mii lei▲ 71,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
187 mii375 mii562 mii749 mii2023 · profit net: -725 lei20232024 · cifră de afaceri: 435.821 lei2024 · profit net: 7.011 lei20242025 · cifră de afaceri: 749.077 lei749 mii2025 · profit net: 3.843 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
361 mii lei▲ 307,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4776 · 3.116 firme · mai sus decât 84% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 73% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,5% marjă · mai sus decât 41% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,5%
Creștere CA an/an
+71,9%
CA / salariat
749.077 lei
Datorii / active
97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37,2%
Grad de îndatorare
97%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025749.077+71,9%3.843−45,2%0,5%361.489371.81810.3291
2024435.8217.0111,6%88.68395.1696.4861
2023—-725—1.275750-525—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
4SIS TOGETHER S.R.L.43618260în funcțiune
ESSEN FLOWERS S.R.L.48243640în funcțiune
POVESTEA FLORILOR S.R.L.50994089în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 4 active, cifră de afaceri cumulată 3,32 mil lei, 6 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L.

Este 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. o firmă activă?

Da. 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.11.2024 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO49280370.

Ce cifră de afaceri are 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L.?

În 2025, 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 749.077 lei, în creștere cu 71,9% față de 2024, și un profit net de 3.843 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L.?

În 2025, 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. datorii la ANAF?

4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L.?

Sediul social declarat al 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL DECEBAL.

Ce activitate are 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate” (cod CAEN 4776).

Când a fost înființată 4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L.?

4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. a fost înregistrată pe 13.12.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/23934/2023.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
4SIS TOGETHER PAYMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala