identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ZAL SUPPORT S.R.L.

CAEN 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 49391971J26/36/2024Neplătitor TVAVerificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
311mii lei
▲ 4,5% vs. 2024
Profit net · 2025
225mii lei
▼ 3,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ZAL SUPPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 311.271 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,5%. Rezultatul net a fost un profit de 225.270 lei. Datoriile totale au crescut cu 73,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49391971
Nr. Reg. Comerțului
J26/36/2024 · EUID ROONRC.J26/36/2024
Cod CAEN
6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6020, 6039, 6310. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-01-11 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. TUDOR VLADIMIRESCU · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
540014

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 4 firme.

100 mN12345678
  1. NETSOFT SRL · 21 m · CAEN 6290 · +1 firme la aceeași adresă
  2. LEXACONT SRL · 42 m · CAEN 6920 · +5 firme la aceeași adresă
  3. RE PET SRL · 51 m · CAEN 3832
  4. COMDIN S.R.L. · 59 m · CAEN 6920 · +3 firme la aceeași adresă
  5. IMPRESS SRL · 74 m · CAEN 5813
  6. B&G COMIMPEX SRL · 81 m · CAEN 7499 · +4 firme la aceeași adresă
  7. REGIO DEVELOPMENT S.R.L. · 98 m · CAEN 6210
  8. LIGHT SRL · 113 m · CAEN 7311 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025311 mii lei▲ 4,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
78 mii156 mii233 mii311 mii2024 · cifră de afaceri: 298.001 lei2024 · profit net: 233.595 lei20242025 · cifră de afaceri: 311.271 lei311 mii2025 · profit net: 225.270 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
37 mii lei▲ 73,5%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6311 · 1.452 firme · mai sus decât 76% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Mureș · mai sus decât 58% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
72,4% marjă · mai sus decât 87% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
72,4%
Creștere CA an/an
+4,5%
CA / salariat
311.271 lei
Datorii / active
8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
52,1%
Grad de îndatorare
8%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025311.271+4,5%225.270−3,6%72,4%36.751469.426432.6751
2024298.001233.59578,4%21.186255.581234.3951

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZAL SUPPORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →