identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

SM INTEGRATED SERVICES S.R.L.

CAEN 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 49025423J26/1626/2023Plătitor TVA din 2024TVA la încasareVerificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,19mil lei
▲ 42,4% vs. 2024
Profit net · 2025
751mii lei
▲ 37,8% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
6
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, SM INTEGRATED SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.188.996 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 42,4%. Rezultatul net a fost un profit de 750.511 lei. Datoriile totale au crescut cu 533,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49025423
Nr. Reg. Comerțului
J26/1626/2023 · EUID ROONRC.J26/1626/2023
Cod CAEN
6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6020, 6039, 6310. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-10-30 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ARANY JÁNOS · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. EXPERTILOR TEHNICI MURES S.R.L. · 19 m · CAEN 7490 · +1 firme la aceeași adresă
  2. HER MAN SERVICE S.R.L. · 25 m · CAEN 9521 · +3 firme la aceeași adresă
  3. DRASCOM IMPEX SRL · 32 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  4. SPEEDBOS SRL · 38 m · CAEN 9531 · +6 firme la aceeași adresă
  5. GROENNERG TECHNOLOGIES SRL · 42 m · CAEN 7210
  6. VALINOR DENTAL S.R.L. · 54 m · CAEN 3250 · +1 firme la aceeași adresă
  7. ADICONS S.R.L. · 59 m · CAEN 4120
  8. FARMPET SRL · 72 m · CAEN 4727 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,19 mil lei▲ 42,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
297 mii594 mii892 mii1,19 mil2023 · cifră de afaceri: 60.399 lei2023 · profit net: 54.985 lei20232024 · cifră de afaceri: 834.991 lei2024 · profit net: 544.680 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.188.996 lei1,19 mil2025 · profit net: 750.511 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
256 mii lei▲ 533,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 6311 · 1.452 firme · mai sus decât 95% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Mureș · mai sus decât 82% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
63,1% marjă · mai sus decât 79% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
63,1%
Creștere CA an/an
+42,4%
CA / salariat
594.498 lei
Datorii / active
25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,6%
Grad de îndatorare
25%
Angajați, în timp
1 → 2 (2023–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.188.996+42,4%750.511+37,8%63,1%256.2681.011.813753.1762
2024834.991+999%544.680+891%65,2%40.430641.095600.6652
202360.39954.98591,0%8.23463.21954.9851

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

6

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
6
Valoare totală
2.816 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-02-13521/110/2026Tribunalul Bacaudeschiderea procedurii la cererea creditorului CU REF.LA DS.269/110/2026FondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PIXIEDUST S.R.L.43081696în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 1,41 mil lei, 6 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SM INTEGRATED SERVICES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →