identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L.

CAEN 8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
CUI 49397885J29/84/2024Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
203mii lei
▲ 108,8% vs. 2024
Profit net · 2025
91mii lei
▲ 450,5% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. (CUI 49397885, nr. J29/84/2024) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Vălenii de Munte, județul Prahova, înființată în 2024. Activitatea principală: alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8690). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 203 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 203.200 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 108,8%. Rezultatul net a fost un profit de 91.048 lei. Datoriile totale au scăzut cu 38,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49397885
Nr. Reg. Comerțului
J29/84/2024 · EUID ROONRC.J29/84/2024
Cod CAEN
8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8691, 8692, 8693, 8694, 8695, 8696, 8699. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-01-12 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Orş. Vălenii de Munte
Adresă
JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. RIZĂNEŞTI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
106400

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025203 mii lei▲ 108,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
51 mii102 mii152 mii203 mii2024 · cifră de afaceri: 97.300 lei2024 · profit net: 16.538 lei20242025 · cifră de afaceri: 203.200 lei203 mii2025 · profit net: 91.048 lei2025
Salariați
2
20242025
Datorii totale
50 mii lei▼ 38,4%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 8690 · 1.528 firme · mai sus decât 73% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Prahova · mai sus decât 46% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
44,8% marjă · mai sus decât 78% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
44,8%
Creștere CA an/an
+108,8%
CA / salariat
101.600 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,4%
Grad de îndatorare
35%
Angajați, în timp
2 → 2 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025203.200+109%91.048+451%44,8%49.941141.52791.5862
202497.30016.53817,0%81.08197.61916.5382

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană · Prahova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L.

Este ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. o firmă activă?

Da. ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L.?

În 2025, ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 203.200 lei, în creștere cu 108,8% față de 2024, și un profit net de 91.048 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L.?

În 2025, ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. datorii la ANAF?

ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L.?

Sediul social declarat al ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. este în JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. RIZĂNEŞTI.

Ce activitate are ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. este „Alte activități referitoare la sănătatea umană” (cod CAEN 8690).

Când a fost înființată ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L.?

ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. a fost înregistrată pe 12.01.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J29/84/2024.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ELYCRIS RADIAŢIIX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala