identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ONE-STAR SOFTWARE S.R.L.

CAEN 6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 49523304J29/329/2024Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
170mii lei
▼ 70,7% vs. 2024
Profit net · 2025
87mii lei
▼ 83,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. (CUI 49523304, nr. J29/329/2024) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Câmpina, județul Prahova, înființată în 2024. Activitatea principală: activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 170 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 170.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 70,7%. Rezultatul net a fost un profit de 87.356 lei. Datoriile totale au crescut cu 4,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49523304
Nr. Reg. Comerțului
J29/329/2024 · EUID ROONRC.J29/329/2024
Cod CAEN
6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6210. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-02-02 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Câmpina
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. CICEU · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
105600
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. YOKO GROUP S.R.L. · 36 m · CAEN 4521
  2. ZENOVIA SRL · 63 m · CAEN 8699
  3. RAIZIN THERAPY S.R.L. · 101 m · +1 firme la aceeași adresă
  4. ADRIMAR TERMOPLAST S.R.L. · 113 m · CAEN 4332 · +5 firme la aceeași adresă
  5. IRON STEEL SRL · 117 m · CAEN 5119
  6. D & A CONT CONSULTING SRL · 124 m · CAEN 6920 · +1 firme la aceeași adresă
  7. SC IOSORO SERVPREST SRL · 132 m · CAEN 4781 · +3 firme la aceeași adresă
  8. CENTRU MEDICAL SANCONFIND SRL · 149 m · CAEN 8623

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025170 mii lei▼ 70,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
145 mii290 mii436 mii581 mii2024 · cifră de afaceri: 580.760 lei2024 · profit net: 524.263 lei20242025 · cifră de afaceri: 170.000 lei170 mii2025 · profit net: 87.356 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
79 mii lei▲ 4,3%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 6201 · 7.723 firme · mai sus decât 34% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Prahova · mai sus decât 41% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
51,4% marjă · mai sus decât 44% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
51,4%
Creștere CA an/an
-70,7%
CA / salariat
170.000 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,6%
Grad de îndatorare
47%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025170.000−70,7%87.356−83,3%51,4%78.963166.69787.7341
2024580.760524.26390,3%75.740600.203524.4631

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Prahova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ONE-STAR SOFTWARE S.R.L.

Este ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. o firmă activă?

Da. ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.2024 (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO49523304.

Ce cifră de afaceri are ONE-STAR SOFTWARE S.R.L.?

În 2025, ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 170.000 lei, în scădere cu 70,7% față de 2024, și un profit net de 87.356 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ONE-STAR SOFTWARE S.R.L.?

În 2025, ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 09.09.2026.

Are ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. datorii la ANAF?

ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ONE-STAR SOFTWARE S.R.L.?

Sediul social declarat al ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. este în JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. CICEU.

Ce activitate are ONE-STAR SOFTWARE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6201).

Când a fost înființată ONE-STAR SOFTWARE S.R.L.?

ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. a fost înregistrată pe 02.02.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J29/329/2024.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ONE-STAR SOFTWARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala