identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

AIO LASHES S.R.L.

CAEN 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
CUI 49626245J38/149/2024Neplătitor TVAVerificat ANAF 06.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
143mii lei
▲ 221,1% vs. 2024
Profit net · 2025
26mii lei
▲ 18.930,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

AIO LASHES S.R.L. (CUI 49626245, nr. J38/149/2024) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2024. Activitatea principală: coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 143 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, AIO LASHES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 143.375 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 221,1%. Rezultatul net a fost un profit de 25.501 lei. Datoriile totale au scăzut cu 4,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49626245
Nr. Reg. Comerțului
J38/149/2024 · EUID ROONRC.J38/149/2024
Cod CAEN
9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9621, 9622. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-02-20 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, BLD. DEM RĂDULESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025143 mii lei▲ 221,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
36 mii72 mii108 mii143 mii2024 · cifră de afaceri: 44.651 lei2024 · profit net: 134 lei20242025 · cifră de afaceri: 143.375 lei143 mii2025 · profit net: 25.501 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
51 mii lei▼ 4,2%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 9602 · 3.265 firme · mai sus decât 76% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Vâlcea · mai sus decât 41% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
17,8% marjă · mai sus decât 74% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
17,8%
Creștere CA an/an
+221,1%
CA / salariat
143.375 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,5%
Grad de îndatorare
66%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025143.375+221%25.501+999%17,8%50.57076.20525.6351
202444.6511340,3%52.78452.9181341

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AIO CENTER S.R.L.46134825radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 143 mii lei, 1 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Coafură și alte activități de înfrumusețare · Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre AIO LASHES S.R.L.

Este AIO LASHES S.R.L. o firmă activă?

Da. AIO LASHES S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este AIO LASHES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, AIO LASHES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 06.11.2026).

Ce cifră de afaceri are AIO LASHES S.R.L.?

În 2025, AIO LASHES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 143.375 lei, în creștere cu 221,1% față de 2024, și un profit net de 25.501 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are AIO LASHES S.R.L.?

În 2025, AIO LASHES S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este AIO LASHES S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care AIO LASHES S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are AIO LASHES S.R.L. datorii la ANAF?

AIO LASHES S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul AIO LASHES S.R.L.?

Sediul social declarat al AIO LASHES S.R.L. este în JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, BLD. DEM RĂDULESCU.

Ce activitate are AIO LASHES S.R.L.?

Activitatea principală declarată a AIO LASHES S.R.L. este „Coafură și alte activități de înfrumusețare” (cod CAEN 9602).

Când a fost înființată AIO LASHES S.R.L.?

AIO LASHES S.R.L. a fost înregistrată pe 20.02.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J38/149/2024.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AIO LASHES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala