identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

MAFTEAN CON S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 49658441J33/389/2024Neplătitor TVAVerificat ANAF 27.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
384mii lei
▲ 30,5% vs. 2024
Profit net · 2025
314mii lei
▲ 29,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MAFTEAN CON S.R.L. (CUI 49658441, nr. J33/389/2024) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Marginea, județul Suceava, înființată în 2024. Activitatea principală: lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 384 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, MAFTEAN CON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 384.333 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 30,5%. Rezultatul net a fost un profit de 313.954 lei. Datoriile totale au scăzut cu 61,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49658441
Nr. Reg. Comerțului
J33/389/2024 · EUID ROONRC.J33/389/2024
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-02-26 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Marginea Com. Marginea
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT MARGINEA COM. MARGINEA, STR. TEIULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
727345

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025384 mii lei▲ 30,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
96 mii192 mii288 mii384 mii2024 · cifră de afaceri: 294.567 lei2024 · profit net: 242.551 lei20242025 · cifră de afaceri: 384.333 lei384 mii2025 · profit net: 313.954 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
9.762 lei▼ 61,7%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4120 · 13.829 firme · mai sus decât 66% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Suceava · mai sus decât 59% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
81,7% marjă · mai sus decât 97% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
81,7%
Creștere CA an/an
+30,5%
CA / salariat
384.333 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,1%
Grad de îndatorare
3%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025384.333+30,5%313.954+29,4%81,7%9.762326.334316.7051
2024294.567242.55182,3%25.460268.211242.7511

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MAFTEAN CON S.R.L.

Este MAFTEAN CON S.R.L. o firmă activă?

Da. MAFTEAN CON S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este MAFTEAN CON S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MAFTEAN CON S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 27.10.2026).

Ce cifră de afaceri are MAFTEAN CON S.R.L.?

În 2025, MAFTEAN CON S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 384.333 lei, în creștere cu 30,5% față de 2024, și un profit net de 313.954 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MAFTEAN CON S.R.L.?

În 2025, MAFTEAN CON S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este MAFTEAN CON S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MAFTEAN CON S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are MAFTEAN CON S.R.L. datorii la ANAF?

MAFTEAN CON S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MAFTEAN CON S.R.L.?

Sediul social declarat al MAFTEAN CON S.R.L. este în JUD. SUCEAVA, SAT MARGINEA COM. MARGINEA, STR. TEIULUI.

Ce activitate are MAFTEAN CON S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MAFTEAN CON S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120).

Când a fost înființată MAFTEAN CON S.R.L.?

MAFTEAN CON S.R.L. a fost înregistrată pe 26.02.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J33/389/2024.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAFTEAN CON S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala