identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

MFA NETCOM S.R.L.

CAEN 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 49758041J35/1039/2024Neplătitor TVAVerificat ANAF 12.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
302mii lei
▲ 43,4% vs. 2024
Profit net · 2025
238mii lei
▲ 39,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MFA NETCOM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 302.436 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 43,4%. Rezultatul net a fost un profit de 237.963 lei. Datoriile totale au crescut cu 112,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49758041
Nr. Reg. Comerțului
J35/1039/2024 · EUID ROONRC.J35/1039/2024
Cod CAEN
6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6020, 6039, 6310. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-03-13 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. VICTOR GAGA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 9 firme.

100 mN1234
  1. MATCH BALL SRL · 135 m · CAEN 7311
  2. LOLACOM-IMPEX S.R.L. · 145 m · CAEN 4765 · +24 firme la aceeași adresă
  3. L & K IMAGE SRL · 145 m · CAEN 1813
  4. DONATIM SRL · 146 m · CAEN 4711 · +12 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025302 mii lei▲ 43,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
76 mii151 mii227 mii302 mii2024 · cifră de afaceri: 210.877 lei2024 · profit net: 170.623 lei20242025 · cifră de afaceri: 302.436 lei302 mii2025 · profit net: 237.963 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
30 mii lei▲ 112,4%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6311 · 1.452 firme · mai sus decât 75% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Timiș · mai sus decât 56% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
78,7% marjă · mai sus decât 92% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
78,7%
Creștere CA an/an
+43,4%
CA / salariat
302.436 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Grad de îndatorare
11%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025302.436+43,4%237.963+39,5%78,7%30.080268.044237.9641
2024210.877170.62380,9%14.162184.785170.6231

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Timiș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MFA NETCOM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →