identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

HENTZA CONSULTING S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 49783681J2024002058232Plătitor TVA din 2025TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
658mii lei
▲ 1.178,3% vs. 2024
Profit net · 2025
6.586lei
▼ 68,1% vs. 2024
Salariați
1
Contracte publice
6
SEAP · activ 2026
În anul 2025, HENTZA CONSULTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 658.036 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.178,3%. Rezultatul net a fost un profit de 6.586 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.531,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49783681
Nr. Reg. Comerțului
J2024002058232 · EUID ROONRC.J2024002058232
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-03-18 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

2 ani
Cifra de afaceri (2025)
658.036 lei
▲ 1.178,3%
Profit net
6.586 lei
▼ 68,1%
Datorii
615.911 lei
▲ 1.531,3%
Salariați
1

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,0%
Creștere CA an/an
+1.178,3%
CA / salariat
658.036 lei
Datorii / active
96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025658.036 lei6.586 lei615.911 lei643.328 lei27.417 lei1
202451.479 lei20.631 lei37.756 lei58.587 lei20.831 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

6

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
6
Valoare totală
107.214 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

HP
HAF PROJECT S.R.L.
CUI 48590771 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
HB
HENTZA BUSINESS SRL
CUI 38395463 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ASOCIAȚIA DE FORMARE PROFESIONALĂ S.R.L.49434401în funcțiune
HAF PROJECT S.R.L.48590771în funcțiune
HAF SAFE SOLUTIONS S.R.L.53873855în funcțiune
HENTZA BUSINESS SRL38395463în funcțiune
HENTZA PROPERTIES S.R.L.49514381în funcțiune
VASTARIS S.R.L.35407067radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Ilfov

CE
CEMIS EUROPE S.R.L.
CUI 54739062 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
HS
HAF SAFE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 53873855 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
FV
FAB VISION S.R.L.
CUI 52178389 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
BS
BRIGHTWISE S.R.L.
CUI 51022542 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
PS
PRIMEDESIGN S.R.L.
CUI 50940160 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
NB
NEXUS BUILDING SOLUTIONS S.R.L.
CUI 49129564 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HENTZA CONSULTING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →