identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

DEVSOFT STUDIO S.R.L.

CAEN 6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 50026228J39/343/2024Neplătitor TVAVerificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
364mii lei
▲ 135,7% vs. 2024
Profit net · 2025
293mii lei
▲ 152,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

DEVSOFT STUDIO S.R.L. (CUI 50026228, nr. J39/343/2024) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Țifești, județul Vrancea, înființată în 2024. Activitatea principală: activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 364 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, DEVSOFT STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 364.101 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 135,7%. Rezultatul net a fost un profit de 292.784 lei. Datoriile totale au crescut cu 35,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50026228
Nr. Reg. Comerțului
J39/343/2024 · EUID ROONRC.J39/343/2024
Cod CAEN
6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6210. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-04-30 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Ţifeşti Com. Ţifeşti
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT ŢIFEŞTI COM. ŢIFEŞTI, STR. PRINCIPALĂ · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
627375
Contact declarat
627 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

0 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 9 firme.

Nicio altă firmă cu sediul localizat la număr în raza de 700 m.

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025364 mii lei▲ 135,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
91 mii182 mii273 mii364 mii2024 · cifră de afaceri: 154.496 lei2024 · profit net: 116.151 lei20242025 · cifră de afaceri: 364.101 lei364 mii2025 · profit net: 292.784 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
77 mii lei▲ 35,1%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 6201 · 7.723 firme · mai sus decât 63% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Vrancea · mai sus decât 64% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
80,4% marjă · mai sus decât 86% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
80,4%
Creștere CA an/an
+135,7%
CA / salariat
364.101 lei
Datorii / active
21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Grad de îndatorare
21%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025364.101+136%292.784+152%80,4%77.109370.133293.0241
2024154.496116.15175,2%57.056173.407116.3511

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
IG GAMES STUDIO S.R.L.46993026în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 472 mii lei, 1 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Vrancea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre DEVSOFT STUDIO S.R.L.

Este DEVSOFT STUDIO S.R.L. o firmă activă?

Da. DEVSOFT STUDIO S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este DEVSOFT STUDIO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, DEVSOFT STUDIO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 30.10.2026).

Ce cifră de afaceri are DEVSOFT STUDIO S.R.L.?

În 2025, DEVSOFT STUDIO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 364.101 lei, în creștere cu 135,7% față de 2024, și un profit net de 292.784 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are DEVSOFT STUDIO S.R.L.?

În 2025, DEVSOFT STUDIO S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este DEVSOFT STUDIO S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care DEVSOFT STUDIO S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are DEVSOFT STUDIO S.R.L. datorii la ANAF?

DEVSOFT STUDIO S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul DEVSOFT STUDIO S.R.L.?

Sediul social declarat al DEVSOFT STUDIO S.R.L. este în JUD. VRANCEA, SAT ŢIFEŞTI COM. ŢIFEŞTI, STR. PRINCIPALĂ.

Ce activitate are DEVSOFT STUDIO S.R.L.?

Activitatea principală declarată a DEVSOFT STUDIO S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6201).

Când a fost înființată DEVSOFT STUDIO S.R.L.?

DEVSOFT STUDIO S.R.L. a fost înregistrată pe 30.04.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J39/343/2024.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DEVSOFT STUDIO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala