identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L.

CAEN 5226 — Alte activități anexe transporturilor
CUI 50332391J2024000695013Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 27.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
496mii lei
Profit net · 2025
96mii lei
▲ 569,9% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. (CUI 50332391, nr. J2024000695013) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Coșlariu, comuna Sântimbru, județul Alba, înființată în 2024. Activitatea principală: alte activități anexe transporturilor (CAEN 5226). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 496 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 495.953 lei. Rezultatul net a fost un profit de 95.634 lei. Datoriile totale au crescut cu 872,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50332391
Nr. Reg. Comerțului
J2024000695013 · EUID ROONRC.J2024000695013
Cod CAEN
5226 — Alte activități anexe transporturilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-07-08 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Sat Coşlariu Com. Sântimbru
Adresă
JUD. ALBA, SAT COŞLARIU COM. SÂNTIMBRU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
517676
Contact declarat
12 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025496 mii lei
Cifră de afaceriProfit net
124 mii248 mii372 mii496 mii2024 · profit net: -20.351 lei20242025 · cifră de afaceri: 495.953 lei496 mii2025 · profit net: 95.634 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20242025
Datorii totale
190 mii lei▲ 872,1%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 5226 · 963 firme · mai sus decât 36% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Alba · mai sus decât 70% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
19,3% marjă · mai sus decât 70% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
19,3%
CA / salariat
247.977 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
125,4%
Grad de îndatorare
71%
Angajați, în timp
1 → 2 (2024–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025495.95395.63419,3%190.283266.56676.2832
2024—-20.351—19.575224-19.3511

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
USKA AUTOTRANS S.R.L.46650567în procedură

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 8 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 8 active, cifră de afaceri cumulată 3,40 mil lei, 17 salariați, 4 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Alte activități anexe transporturilor · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L.

Este RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. o firmă activă?

Da. RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.08.2024 (verificare ANAF din 27.10.2026). Codul de TVA este RO50332391.

Ce cifră de afaceri are RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L.?

În 2025, RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 495.953 lei, și un profit net de 95.634 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L.?

În 2025, RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. datorii la ANAF?

RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L.?

Sediul social declarat al RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. este în JUD. ALBA, SAT COŞLARIU COM. SÂNTIMBRU.

Ce activitate are RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L.?

Activitatea principală declarată a RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. este „Alte activități anexe transporturilor” (cod CAEN 5226).

Când a fost înființată RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L.?

RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. a fost înregistrată pe 08.07.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024000695013.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RIANIS INTERLOGISTIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala