identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

SPARROW CONCEPTS S.R.L.

CAEN 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 50381734J40/13969/2024Plătitor TVA din 2024TVA la încasareVerificat ANAF 13.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
1,95mil lei
▲ 112,9% vs. 2024
Profit net · 2025
443mii lei
▲ 132,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, SPARROW CONCEPTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.946.132 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 112,9%. Rezultatul net a fost un profit de 443.217 lei. Datoriile totale au scăzut cu 86,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50381734
Nr. Reg. Comerțului
J40/13969/2024 · EUID ROONRC.J40/13969/2024
Cod CAEN
6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6020, 6039, 6310. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-07-17 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. OASTEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. PANDA EDUCATIONAL SRL · 21 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  2. MM FLOWERS EVENTS S.R.L. · 23 m · CAEN 4776
  3. AQUARIUS GRUP SRL · 35 m · CAEN 7112 · +7 firme la aceeași adresă
  4. LIDIACOM 94 SRL · 39 m · CAEN 8219 · +6 firme la aceeași adresă
  5. LILI REAL DIAMANT S.R.L. · 50 m · CAEN 4711 · +5 firme la aceeași adresă
  6. CREATIVE SALES SRL · 60 m · CAEN 4619 · +1 firme la aceeași adresă
  7. BIMAR TRANS IMPEX SRL · 68 m · CAEN 4941
  8. PAYMENT SYSTEMS S.R.L. · 73 m · CAEN 7022

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,95 mil lei▲ 112,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
487 mii973 mii1,46 mil1,95 mil2024 · cifră de afaceri: 914.312 lei2024 · profit net: 190.403 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.946.132 lei1,95 mil2025 · profit net: 443.217 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
92 mii lei▼ 86,1%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 6311 · 1.452 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 85% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
22,8% marjă · mai sus decât 45% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
22,8%
Creștere CA an/an
+112,9%
CA / salariat
1.946.132 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Grad de îndatorare
17%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.946.132+113%443.217+133%22,8%91.998535.455443.4571
2024914.312190.40320,8%664.039854.642190.6031

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SPARROW CONCEPTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →