identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

VIM PROJECT S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 50518778J2024020673000Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
107mii €
▼ 51,3% vs. 2024
Profit net · 2025
96mii €
▼ 54,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

VIM PROJECT S.R.L. (CUI 50518778, nr. J2024020673000) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2024. Activitatea principală: activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 541 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, VIM PROJECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 541.225 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 50,6%. Rezultatul net a fost un profit de 485.670 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50518778
Nr. Reg. Comerțului
J2024020673000 · EUID ROONRC.J2024020673000
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-09-06 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CORALILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 19 firme.

100 mN1234567
  1. ALVIT INVEST CONSTRUCT S.R.L. · 44 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  2. MDS FINANCIAL INVEST SRL · 70 m · CAEN 6619 · +12 firme la aceeași adresă
  3. TERANOVA MIB SRL · 78 m · CAEN 6831 · +1 firme la aceeași adresă
  4. AL JORAN TRADING SRL · 94 m · CAEN 4673 · +4 firme la aceeași adresă
  5. AM – SOUL-SOURCED MARKETING S.R.L. · 115 m · CAEN 7022 · +1 firme la aceeași adresă
  6. ECORIN MEDICAL SRL · 117 m · CAEN 8622
  7. OMV PETROM SA · 132 m · CAEN 610 · +14 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025107 mii €▼ 51,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
55 mii110 mii165 mii220 mii2024 · cifră de afaceri: 220.414 €2024 · profit net: 211.402 €20242025 · cifră de afaceri: 107.320 €107 mii2025 · profit net: 96.304 €2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
51 mii €▼ 0,2%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 7311 · 12.697 firme · mai sus decât 79% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 68% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
89,7% marjă · mai sus decât 99% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
89,7%
Creștere CA an/an
-51,3%
CA / salariat
107.320 €
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Grad de îndatorare
35%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025107.320−51,3%96.304−54,4%89,7%50.997147.34896.3511
2024220.414211.40295,9%51.095262.536211.4421

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALFIE GLOBAL SERV SRL29278170în funcțiune
IULIA FITNESS SPORT S.R.L.39358870radiată
VIM CONNECT SOLUTIONS S.R.L.54170080în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 8,07 mil lei, 27 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre VIM PROJECT S.R.L.

Este VIM PROJECT S.R.L. o firmă activă?

Da. VIM PROJECT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este VIM PROJECT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, VIM PROJECT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 10.09.2024 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO50518778.

Ce cifră de afaceri are VIM PROJECT S.R.L.?

În 2025, VIM PROJECT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 541.225 lei, în scădere cu 50,6% față de 2024, și un profit net de 485.670 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are VIM PROJECT S.R.L.?

În 2025, VIM PROJECT S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este VIM PROJECT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care VIM PROJECT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are VIM PROJECT S.R.L. datorii la ANAF?

VIM PROJECT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul VIM PROJECT S.R.L.?

Sediul social declarat al VIM PROJECT S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CORALILOR.

Ce activitate are VIM PROJECT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a VIM PROJECT S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311).

Când a fost înființată VIM PROJECT S.R.L.?

VIM PROJECT S.R.L. a fost înregistrată pe 06.09.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024020673000.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VIM PROJECT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala