identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

MMC FUSION S.R.L.

CAEN 4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
CUI 50637973J2024027481004Neplătitor TVAVerificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
8.198€
▲ 437,8% vs. 2024
Profit net · 2025
657€
▲ 301,2% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MMC FUSION S.R.L. (CUI 50637973, nr. J2024027481004) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2024. Activitatea principală: comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN 4799). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 41 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, MMC FUSION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 41.342 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 445,2%. Rezultatul net a fost un profit de 3.312 lei.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50637973
Nr. Reg. Comerțului
J2024027481004 · EUID ROONRC.J2024027481004
Cod CAEN
4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4791, 4792. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-10-03 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALE CÂMPUL CU FLORI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 13 firme.

100 mN123
  1. CHIRA COM EXIM SRL · 72 m · CAEN 5262 · +21 firme la aceeași adresă
  2. CHRISTMIRELL IMPEX S.R.L. · 78 m · CAEN 5233 · +4 firme la aceeași adresă
  3. PULS UNICOM S.R.L. · 102 m · CAEN 2592 · +12 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20258.198 €▲ 437,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2.0494.0996.1488.1982024 · cifră de afaceri: 1.524 €2024 · profit net: -326 €20242025 · cifră de afaceri: 8.198 €8.1982025 · profit net: 657 €2025
Salariați
—
Datorii totale
6.355 €▼ 1,7%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4799 · 844 firme · mai sus decât 32% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Municipiul București · mai sus decât 15% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
8,0% marjă · mai sus decât 56% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
8,0%
Creștere CA an/an
+437,8%
Datorii / active
94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
175,4%
Grad de îndatorare
94%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20258.198+438%6578,0%6.3556.729374—
20241.524-326-21,4%6.4676.138-286—

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CONSULTING FOR GREEN SOLUTIONS S.R.L.43338383radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 2 active, cifră de afaceri cumulată 42 mii lei, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MMC FUSION S.R.L.

Este MMC FUSION S.R.L. o firmă activă?

Da. MMC FUSION S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este MMC FUSION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MMC FUSION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 01.11.2026).

Ce cifră de afaceri are MMC FUSION S.R.L.?

În 2025, MMC FUSION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 41.342 lei, în creștere cu 445,2% față de 2024, și un profit net de 3.312 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este MMC FUSION S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MMC FUSION S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are MMC FUSION S.R.L. datorii la ANAF?

MMC FUSION S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MMC FUSION S.R.L.?

Sediul social declarat al MMC FUSION S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALE CÂMPUL CU FLORI.

Ce activitate are MMC FUSION S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MMC FUSION S.R.L. este „Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor” (cod CAEN 4799).

Când a fost înființată MMC FUSION S.R.L.?

MMC FUSION S.R.L. a fost înregistrată pe 03.10.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024027481004.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MMC FUSION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala