identitate. Intră în cont Pro
1 AN PE PIAȚĂ

COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.

CAEN 3821 — Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
CUI 51060961J2024050456002Plătitor TVA din 2025Verificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
390mii lei
Profit net · 2025
205mii lei
Salariați
0
Vechime
1ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 51060961, nr. J2024050456002) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Popești-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2024. Activitatea principală: tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase (CAEN 3821). Este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 390 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 389.998 lei. Rezultatul net a fost un profit de 205.331 lei. Datoriile totale au crescut cu 155,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
51060961
Nr. Reg. Comerțului
J2024050456002 · EUID ROONRC.J2024050456002
Cod CAEN
3821 — Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-12-20 (1 an)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 68 firme.

100 mN12345678
  1. ALFA SURGERY S.R.L. · 52 m · CAEN 8623 · +1 firme la aceeași adresă
  2. SENERGY SOFT SRL · 60 m · CAEN 6201
  3. FZIN SEMINARS S.R.L. · 73 m · CAEN 8559 · +1 firme la aceeași adresă
  4. BLOOM SOFT DEVELOPMENT & CONSULTING S.R.L. · 77 m · CAEN 6201 · +1 firme la aceeași adresă
  5. ATELIER BEBE CUTE S.R.L. · 83 m · CAEN 4771
  6. SERAPHIC DIVISION S.R.L. · 86 m · CAEN 4791
  7. VASY & EX. GAL S.R.L. · 94 m · CAEN 4791 · +4 firme la aceeași adresă
  8. GEPAO COM SRL · 105 m · CAEN 1582 · +5 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025390 mii lei
Cifră de afaceriProfit net
97 mii195 mii292 mii390 mii2024 · cifră de afaceri: 0 lei2024 · profit net: 0 lei20242025 · cifră de afaceri: 389.998 lei390 mii2025 · profit net: 205.331 lei2025
Salariați
0
Datorii totale
508 mii lei▲ 155,2%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 3821 · 880 firme · mai sus decât 35% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Ilfov · mai sus decât 60% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
52,7% marjă · mai sus decât 96% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
52,6%
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Grad de îndatorare
71%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025389.998205.33152,6%507.980713.511205.5310
202400—199.056199.256200—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-07-2828408/300/2026Judecătoria Sectorul2bucurestipretenţiiFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
IMR INNOVATIVE METAL RECYCLING S.R.L.48011454în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 8,55 mil lei, 10 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2025 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2025 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.

Este COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. o firmă activă?

Da. COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.06.2025 (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO51060961.

Ce cifră de afaceri are COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.?

În 2025, COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 389.998 lei, și un profit net de 205.331 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.?

În 2025, COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. a raportat un număr mediu de 0 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. procese în instanță?

Da, COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. datorii la ANAF?

COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.?

Sediul social declarat al COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. este în JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. LAURENŢIU RAICIU.

Ce activitate are COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. este „Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase” (cod CAEN 3821).

Când a fost înființată COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.?

COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. a fost înregistrată pe 20.12.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024050456002.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COMPLETE SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala