identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

REMAT MSA RECYCLING SRL

CAEN 3821 — Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
CUI 33351610J2014001972235Plătitor TVA din 2015Verificat ANAF 06.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
990mii lei
▼ 39,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−98mii lei
▼ 186,9% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
12ani
din 2014
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

REMAT MSA RECYCLING SRL (CUI 33351610, nr. J2014001972235) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Popești-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2014. Activitatea principală: tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase (CAEN 3821). Este plătitoare de TVA din 2015. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 990 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, REMAT MSA RECYCLING SRL a raportat o cifră de afaceri de 990.108 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 39,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 98.152 lei. Datoriile totale au scăzut cu 22,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-98.152 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33351610
Nr. Reg. Comerțului
J2014001972235 · EUID ROONRC.J2014001972235
Cod CAEN
3821 — Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-07-04 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Popeşti-Leordeni
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. LAURENŢIU RAICIU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77160
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 68 firme.

100 mN12345678
  1. ALFA SURGERY S.R.L. · 52 m · CAEN 8623 · +1 firme la aceeași adresă
  2. SENERGY SOFT SRL · 60 m · CAEN 6201
  3. FZIN SEMINARS S.R.L. · 73 m · CAEN 8559 · +1 firme la aceeași adresă
  4. BLOOM SOFT DEVELOPMENT & CONSULTING S.R.L. · 77 m · CAEN 6201 · +1 firme la aceeași adresă
  5. ATELIER BEBE CUTE S.R.L. · 83 m · CAEN 4771
  6. SERAPHIC DIVISION S.R.L. · 86 m · CAEN 4791
  7. VASY & EX. GAL S.R.L. · 94 m · CAEN 4791 · +4 firme la aceeași adresă
  8. GEPAO COM SRL · 105 m · CAEN 1582 · +5 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025990 mii lei▼ 39,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
411 mii822 mii1,23 mil1,64 mil2023 · cifră de afaceri: 978.208 lei2023 · profit net: 66.949 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.644.980 lei2024 · profit net: 112.987 lei20242025 · cifră de afaceri: 990.108 lei990 mii2025 · profit net: -98.152 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
83 mii lei▼ 22,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 3821 · 885 firme · mai sus decât 52% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Ilfov · mai sus decât 77% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-9,9% marjă · mai sus decât 20% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-9,9%
Creștere CA an/an
-39,8%
CA / salariat
495.054 lei
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-59,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+38,6%/an
Grad de îndatorare
33%
Angajați, în timp
1 → 2 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025990.108−39,8%-98.152−187%-9,9%82.682247.395165.9302
20241.644.980+68,2%112.987+68,8%6,9%106.319369.367264.0822
2023978.20866.9496,8%131.121367.127236.9651
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre REMAT MSA RECYCLING SRL

Este REMAT MSA RECYCLING SRL o firmă activă?

Da. REMAT MSA RECYCLING SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este REMAT MSA RECYCLING SRL plătitoare de TVA?

Da, REMAT MSA RECYCLING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 23.02.2015 (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO33351610.

Ce cifră de afaceri are REMAT MSA RECYCLING SRL?

În 2025, REMAT MSA RECYCLING SRL a avut o cifră de afaceri de 990.108 lei, în scădere cu 39,8% față de 2024, și o pierdere netă de 98.152 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are REMAT MSA RECYCLING SRL?

În 2025, REMAT MSA RECYCLING SRL a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este REMAT MSA RECYCLING SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care REMAT MSA RECYCLING SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are REMAT MSA RECYCLING SRL datorii la ANAF?

REMAT MSA RECYCLING SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul REMAT MSA RECYCLING SRL?

Sediul social declarat al REMAT MSA RECYCLING SRL este în JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. LAURENŢIU RAICIU.

Ce activitate are REMAT MSA RECYCLING SRL?

Activitatea principală declarată a REMAT MSA RECYCLING SRL este „Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase” (cod CAEN 3821).

Când a fost înființată REMAT MSA RECYCLING SRL?

REMAT MSA RECYCLING SRL a fost înregistrată pe 04.07.2014, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2014001972235.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REMAT MSA RECYCLING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala