identitate. Intră în cont Pro
32 ANI PE PIAȚĂ

SBC BEST MACARALE BUZAU S.R.L.

CAEN 4931 — Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
CUI 5120610J1994000037108Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,24mil lei
▲ 27,0% vs. 2024
Profit net · 2025
725mii lei
▲ 10,4% vs. 2024
Salariați
11
— constant
Contracte publice
10
SEAP · activ 2026
În anul 2025, SBC BEST MACARALE BUZAU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.241.234 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 27,0%. Rezultatul net a fost un profit de 724.658 lei. Datoriile totale au crescut cu 44,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
5120610
Nr. Reg. Comerțului
J1994000037108 · EUID ROONRC.J1994000037108
Cod CAEN
4931 — Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1994-01-25 (32 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.241.234 lei
▲ 27,0%
Profit net
724.658 lei
▲ 10,4%
Datorii
3.252.140 lei
▲ 44,4%
Salariați
11
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.363.629 lei2024: 2.551.892 lei2025: 3.241.234 lei3,24 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 689.387 lei2024: 656.191 lei2025: 724.658 lei725 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 132024: 112025: 111120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
22,4%
Creștere CA an/an
+27,0%
CA / salariat
294.658 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+10,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.241.234 lei724.658 lei3.252.140 lei5.819.064 lei2.566.924 lei11
20242.551.892 lei656.191 lei2.251.974 lei5.159.796 lei2.907.822 lei11
20232.363.629 lei689.387 lei1.869.052 lei4.160.012 lei2.290.960 lei13
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

10

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
12.835 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
62.840 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători · Buzău

ET
EXPO TRAVEL MARIE-LOU S.R.L.
CUI 49932511 · Sat Gherăseni Com. Gherăseni
PB
PETETA BLOOM EXPO S.R.L.
CUI 42219643 · Sat Gherăseni Com. Gherăseni
EZ
EXPO ZENTRUM SRL
CUI 31402660 · Sat Gherăseni Com. Gherăseni
TE
TRANS EXPRES SRL
CUI 14268241 · Sat Gherăseni Com. Gherăseni
SA
SAMPION SRL
CUI 4435563 · Sat Gherăseni Com. Gherăseni
TP
TRANSPORT PUBLIC UTIL BECENI S.R.L.
CUI 55050731 · Sat Beceni Com. Beceni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SBC BEST MACARALE BUZAU S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →