identitate. Intră în cont Pro
32 ANI PE PIAȚĂ

RAPEL SRL

CAEN 1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
CUI 5665609J01/472/1994Plătitor TVA din 1994Verificat ANAF 13.10.2026carla-rossini.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
8,28mil lei
▲ 63,6% vs. 2024
Profit net · 2025
26mii lei
▼ 71,7% vs. 2024
Salariați
30
▲ 3,4% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, RAPEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.278.604 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 63,6%. Rezultatul net a fost un profit de 26.348 lei. Datoriile totale au crescut cu 121,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 30.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
5665609
Nr. Reg. Comerțului
J01/472/1994 · EUID ROONRC.J01/472/1994
Cod CAEN
1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1994-05-20 (32 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Sat Răhău Mun. Sebeş
Adresă
JUD. ALBA, SAT RĂHĂU MUN. SEBEŞ, STR. PRINCIPALA · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
515802

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
carla-rossini.ro
Email
office@carla-rossini.ro
Telefon
0258732788
Ultima schimbare
site lansat · 11.10.2026
Nota site-ului
5,7/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 19.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

0 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 6 firme.

Nicio altă firmă cu sediul localizat la număr în raza de 700 m.

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20258,28 mil lei▲ 63,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,07 mil4,14 mil6,21 mil8,28 mil2023 · cifră de afaceri: 3.453.978 lei2023 · profit net: 207.870 lei20232024 · cifră de afaceri: 5.061.564 lei2024 · profit net: 93.207 lei20242025 · cifră de afaceri: 8.278.604 lei8,28 mil2025 · profit net: 26.348 lei2025
Salariați
30▲ 3,4%
20232025
Datorii totale
3,95 mil lei▲ 121,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 1512 · 261 firme · mai sus decât 94% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Alba · mai sus decât 96% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,3% marjă · mai sus decât 36% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,3%
Creștere CA an/an
+63,6%
CA / salariat
275.953 lei
Datorii / active
60%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+7,0%/an
Grad de îndatorare
60%
Angajați, în timp
39 → 30 (2021–2025, -23%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20258.278.604+63,6%26.348−71,7%0,3%3.946.9436.573.8872.639.62730
20245.061.564+46,5%93.207−55,2%1,8%1.783.1774.374.4102.613.27929
20233.453.978207.8706,0%2.090.5244.790.6292.727.94229
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
3.040 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CASA M SRL15515862în funcțiune
CUGIR INVESTMENTS SRL14212070în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 8,34 mil lei, 30 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAPEL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →