identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

GITTANOS COMPANY S.R.L.

CAEN 4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
CUI 6240525J35/2488/1994Plătitor TVA din 1994RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,16mil lei
▲ 17,2% vs. 2024
Profit net · 2025
24mii lei
▼ 6,2% vs. 2024
Salariați
18
▼ 5,3% vs. 2024
Vechime
31ani
din 1994
În anul 2025, GITTANOS COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.159.849 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,2%. Rezultatul net a fost un profit de 23.624 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6240525
Nr. Reg. Comerțului
J35/2488/1994 · EUID ROONRC.J35/2488/1994
Cod CAEN
4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1994-10-05 (31 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DACILOR, NR.14 · 5 firme aici
Cod poștal
300094

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.159.849 lei
▲ 17,2%
Profit net
23.624 lei
▼ 6,2%
Datorii
4.417.074 lei
▼ 2,6%
Salariați
18
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.411.979 lei2024: 4.404.444 lei2025: 5.159.849 lei5,16 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 38.371 lei2024: 25.194 lei2025: 23.624 lei24 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 202024: 192025: 181820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,5%
Creștere CA an/an
+17,2%
CA / salariat
286.658 lei
Datorii / active
62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-1,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.159.849 lei23.624 lei4.417.074 lei7.068.954 lei2.773.322 lei18
20244.404.444 lei25.194 lei4.535.608 lei7.163.864 lei2.749.698 lei19
20234.411.979 lei38.371 lei4.461.552 lei7.068.177 lei2.724.504 lei20
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CU
CST UNITED SRL
CUI 35972540 · Alte activități sportive
SB
SUN BUILDINGS SRL
CUI 30986030 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
JF
JAURES FASHION SRL
CUI 18555683 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
SH
SHARARA SRL
CUI 9079351 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GRUPUL INVESTIȚII TIMIȘOARA S.R.L.40296020în funcțiune
SHARARA SRL9079351în funcțiune
AIR ESSENTIALS & MORE SRL28256778radiată
CO-LA SRL1817968radiată
JAURES FASHION SRL18555683în funcțiune
PERLA MĂRII IMOBILIARE S.R.L.47290601în funcțiune
PERLA MĂRII INVESTMENT S.R.L.47289674în funcțiune
PERLA MARII SRL1815002în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · Timiș

R2
REBEL 26 CLOTHING S.R.L.
CUI 55497595 · Mun. Timişoara
LS
LILIROZ S.R.L.
CUI 55407363 · Mun. Timişoara
GT
GEOS TEX S.R.L.
CUI 54722664 · Mun. Timişoara
TM
TAMI MODA S.R.L.
CUI 51894800 · Mun. Timişoara
MS
MPD STORY S.R.L.
CUI 51483341 · Mun. Timişoara
TD
TEXET DISTRIBUŢIE S.R.L.
CUI 49367264 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GITTANOS COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →