identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

BON SWEET BON PRODUCTIE SRL

CAEN 1082 — Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
CUI 6333870J1994000794142Plătitor TVA din 1995Verificat ANAF 12.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
11,58mil lei
▲ 7,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,31mil lei
▲ 61,5% vs. 2024
Salariați
31
▼ 16,2% vs. 2024
Vechime
31ani
din 1994
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, BON SWEET BON PRODUCTIE SRL a raportat o cifră de afaceri de 11.583.983 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.308.723 lei. Datoriile totale au scăzut cu 45,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 31.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6333870
Nr. Reg. Comerțului
J1994000794142 · EUID ROONRC.J1994000794142
Cod CAEN
1082 — Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1994-10-31 (31 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Sfântu Gheorghe
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. · 6 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
520092

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

1 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 63 firme.

100 m250 m500 mN1
  1. 4 X 4 - FACTORY SRL · 872 m · CAEN 5320

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202511,58 mil lei▲ 7,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,90 mil5,79 mil8,69 mil11,58 mil2023 · cifră de afaceri: 11.482.801 lei2023 · profit net: 1.044.806 lei20232024 · cifră de afaceri: 10.803.004 lei2024 · profit net: 810.147 lei20242025 · cifră de afaceri: 11.583.983 lei11,58 mil2025 · profit net: 1.308.723 lei2025
Salariați
31▼ 16,2%
20232025
Datorii totale
1,74 mil lei▼ 45,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 1082 · 219 firme · mai sus decât 94% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Covasna · mai sus decât 97% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
11,3% marjă · mai sus decât 75% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
11,3%
Creștere CA an/an
+7,2%
CA / salariat
373.677 lei
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+2,6%/an
Grad de îndatorare
28%
Angajați, în timp
43 → 31 (2021–2025, -28%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202511.583.983+7,2%1.308.723+61,5%11,3%1.737.8406.163.6554.238.26631
202410.803.004−5,9%810.147−22,5%7,5%3.174.8996.838.6143.419.00637
202311.482.8011.044.8069,1%4.036.9707.301.5492.957.94643
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-02-24542/105/2025Tribunalul Prahovadeschiderea procedurii la cererea debitoruluiFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
"3M INWEST" SRL15205110în funcțiune
BAYERN HOLDING SRL10646255radiată
KONDOR IMPORT EXPORT SRL0—
PROD-COM TURUL SRL550586radiată
SWEET BONBON SRL12867082radiată
TURUL ZALAN SRL27101945radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 7 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 18,65 mil lei, 34 salariați, 5 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · Covasna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BON SWEET BON PRODUCTIE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →