identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

SUPER FIT SRL

CAEN 2225 — Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic
CUI 6482138J1994002298109Plătitor TVA din 1995Verificat ANAF 11.10.2026blistere-cutii.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,54mil lei
▼ 1,0% vs. 2024
Profit net · 2025
449mii lei
▼ 22,5% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, SUPER FIT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.537.501 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,0%. Rezultatul net a fost un profit de 449.238 lei. Datoriile totale au crescut cu 23,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Observații
  • Adresă cu multe firme — 31 firme la aceeași adresă.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6482138
Nr. Reg. Comerțului
J1994002298109 · EUID ROONRC.J1994002298109
Cod CAEN
2225 — Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1994-12-05 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Mun. Buzău
Adresă
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. BAZALT, NR.15 · 31 firme aici
Cod poștal
120167

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
blistere-cutii.ro
Telefon
0238719460
Nota site-ului
6,4/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 19.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 30 firme. Vezi pe hartă →

100 m250 mN12345678
  1. SIGNATURE HAIR SPA S.R.L. · 161 m · CAEN 9602 · +12 firme la aceeași adresă
  2. LYTE TECH S.R.L. · 224 m · CAEN 2720 · +2 firme la aceeași adresă
  3. PRO MODDO TIME SRL · 234 m · CAEN 4719 · +8 firme la aceeași adresă
  4. RAIL WELD SRL · 341 m · CAEN 4212
  5. CRISTINAIFRIM S.R.L. · 346 m · CAEN 4711
  6. CRINUL ALB 94 SRL · 348 m · CAEN 4711
  7. COM LIAN S.R.L. · 350 m · CAEN 4531
  8. ROASTERY HOUSE ROCA S.R.L. · 354 m · CAEN 1083

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20251,54 mil lei▼ 1,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
432 mii863 mii1,30 mil1,73 mil2023 · cifră de afaceri: 1.726.997 lei2023 · profit net: 728.364 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.553.512 lei2024 · profit net: 579.932 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.537.501 lei1,54 mil2025 · profit net: 449.238 lei2025
Salariați
6
20232025
Datorii totale
1,02 mil lei▲ 23,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 2225 · 34 firme · mai sus decât 70% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Buzău · mai sus decât 84% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
29,2% marjă · mai sus decât 82% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
29,2%
Creștere CA an/an
-1,0%
CA / salariat
256.250 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+1,2%/an
Grad de îndatorare
59%
Angajați, în timp
9 → 6 (2021–2025, -33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.537.501−1,0%449.238−22,5%29,2%1.024.0961.721.460697.3646
20241.553.512−10,0%579.932−20,4%37,3%828.4741.656.532828.0586
20231.726.997728.36442,2%529.7081.738.4041.208.6966
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
4.500 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-10-2139271/3/2024Tribunalul Bucuresticererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) rep.completului CC7 cfFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

30

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SUPER FIT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →