identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

LAMAR SRL

CAEN 9610 — Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
CUI 6852516J36/700/1994Plătitor TVA din 1996Verificat ANAF 12.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,85mil lei
▼ 8,2% vs. 2024
Profit net · 2025
154mii lei
▼ 34,4% vs. 2024
Salariați
15
▼ 6,3% vs. 2024
Contracte publice
44
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, LAMAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.853.928 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,2%. Rezultatul net a fost un profit de 154.236 lei. Datoriile totale au crescut cu 64,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6852516
Nr. Reg. Comerțului
J36/700/1994 · EUID ROONRC.J36/700/1994
Cod CAEN
9610 — Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-01-17 (31 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. MAHMUDIEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. NELIDA SRL · 50 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  2. VONRIMS JUNIOR S.R.L. · 57 m · CAEN 4711 · +1 firme la aceeași adresă
  3. SILVA TEOTEXT S.R.L. · 62 m · CAEN 1413
  4. DARCRIS INALOR S.R.L. · 62 m · CAEN 4711
  5. EXPOPEDIA GRUP EVENIMENTE S.R.L. · 78 m · CAEN 8230
  6. PENSIUNEA MIRAN & DELTĂ S.R.L. · 84 m · CAEN 5520
  7. ANCESTRALBBA S.R.L. · 86 m · CAEN 6391
  8. TRIFEXIM SPEDITION S.R.L. · 100 m · CAEN 5226

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20251,85 mil lei▼ 8,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
505 mii1,01 mil1,51 mil2,02 mil2023 · cifră de afaceri: 1.970.108 lei2023 · profit net: 232.272 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.019.651 lei2024 · profit net: 235.165 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.853.928 lei1,85 mil2025 · profit net: 154.236 lei2025
Salariați
15▼ 6,3%
20232025
Datorii totale
186 mii lei▲ 64,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 9610 · 783 firme · mai sus decât 94% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Tulcea · mai sus decât 86% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
8,3% marjă · mai sus decât 58% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
8,3%
Creștere CA an/an
-8,2%
CA / salariat
123.595 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+6,6%/an
Grad de îndatorare
24%
Angajați, în timp
17 → 15 (2021–2025, -12%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.853.928−8,2%154.236−34,4%8,3%186.277787.314601.03715
20242.019.651+2,5%235.165+1,2%11,6%113.414806.790693.37616
20231.970.108232.27211,8%107.663906.842799.17918
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

44

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
10
Valoare totală
61.359 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
34
Valoare totală
57.047 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-04-299604/55/2022Tribunalul AradpretenţiiApelIntimat
2024-10-2822302/233/2024Judecătoria Galativalidare poprireFondTerţ poprit
2022-06-109604/55/2022Judecătoria AradpretenţiiFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CONSTRUCT AMBIENT SRL14265270radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 1,85 mil lei, 15 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LAMAR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →