identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

NORD NORDIC SRL

CAEN 1032 — Fabricarea sucurilor de fructe și legume
CUI 6856160J2009000310379Plătitor TVA din 2018Verificat ANAF 12.10.2026RO e-Facturaverdafresh.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,50mil lei
▲ 8,3% vs. 2024
Profit net · 2025
62mii lei
▼ 63,4% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Contracte publice
712
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, NORD NORDIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.497.552 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,3%. Rezultatul net a fost un profit de 61.657 lei. Datoriile totale au crescut cu 22,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6856160
Nr. Reg. Comerțului
J2009000310379 · EUID ROONRC.J2009000310379
Cod CAEN
1032 — Fabricarea sucurilor de fructe și legume
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-01-18 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VASLUI
Localitate
Mun. Vaslui
Adresă
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. ŞTEFAN PROCOPIU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
730152

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
verdafresh.ro
Nota site-ului
6,2/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 20.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

0 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 10 firme.

Nicio altă firmă cu sediul localizat la număr în raza de 700 m.

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20253,50 mil lei▲ 8,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
874 mii1,75 mil2,62 mil3,50 mil2023 · cifră de afaceri: 2.364.219 lei2023 · profit net: 66.841 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.229.389 lei2024 · profit net: 168.271 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.497.552 lei3,50 mil2025 · profit net: 61.657 lei2025
Salariați
6
20232025
Datorii totale
151 mii lei▲ 22,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 1032 · 201 firme · mai sus decât 96% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Vaslui · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,8% marjă · mai sus decât 44% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,8%
Creștere CA an/an
+8,3%
CA / salariat
582.925 lei
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+7,5%/an
Grad de îndatorare
28%
Angajați, în timp
6 → 6 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.497.552+8,3%61.657−63,4%1,8%150.931537.652386.7216
20243.229.389+36,6%168.271+152%5,2%123.141477.049353.9086
20232.364.21966.8412,8%100.933331.569230.6366
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

712

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
62
Valoare totală
78.950 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
650
Valoare totală
521.728 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-05-233402/333/2024Curtea De Apel Iasifurtul calificat (art.229 NCP)ApelParte civilă Intimată
2024-03-263402/333/2024Judecătoria Vasluifurtul calificat (art.229 NCP) alin 1 lit. b şi d cu aplic. art. 35 alin 1 Cod pFondParte vătămată

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MAD MIHMAR SRL23454103radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 3,50 mil lei, 6 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea sucurilor de fructe și legume · Vaslui

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

16

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 16 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NORD NORDIC SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →