identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

FD INGREDIENTS S.R.L.

CAEN 4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 7011430J1994020537408Plătitor TVA din 1995RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
13,56mil lei
▲ 33,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1,87mil lei
▲ 60,0% vs. 2024
Salariați
9
— constant
Vechime
31ani
din 1995
În anul 2025, FD INGREDIENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.564.087 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 33,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.870.739 lei. Datoriile totale au crescut cu 49,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
7011430
Nr. Reg. Comerțului
J1994020537408 · EUID ROONRC.J1994020537408
Cod CAEN
4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-02-27 (31 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, SOS. PIPERA, NR.13, BL.F2, SC.A, ET.1, AP.3 · 2 firme aici
Cod poștal
14252

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
13.564.087 lei
▲ 33,6%
Profit net
1.870.739 lei
▲ 60,0%
Datorii
4.605.525 lei
▲ 49,1%
Salariați
9
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 10.272.011 lei2024: 10.154.416 lei2025: 13.564.087 lei13,56 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.058.041 lei2024: 1.168.897 lei2025: 1.870.739 lei1,87 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 102024: 92025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,8%
Creștere CA an/an
+33,6%
CA / salariat
1.507.121 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+9,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.689.633 €370.950 €913.233 €1.778.151 €866.912 €9
20242.041.253 €234.973 €621.096 €1.308.985 €689.741 €9
20232.076.664 €213.901 €501.341 €1.152.435 €655.484 €10
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TP
TOJI PRODUCTIONS S.R.L.
CUI 1571641 · Creație și interpretare artistică și literară

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

LR
LEADER REAL CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 55374584 · Sector 1 Mun. Bucureşti
ID
IMAD DELIGHT SAVORY S.R.L.
CUI 54660650 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BI
BRIDGEPOINT INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 53044792 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CI
C2I IMPORT-EXPORT S.R.L.
CUI 52481853 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AF
ALL FOOD OF THE WORLD S.R.L.
CUI 52133581 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FF
FOOD FLOW S.R.L.
CUI 51846579 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FD INGREDIENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →