identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

STIHLL SRL

CAEN 5530 — Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
CUI 7191250J1995000976134Plătitor TVA din 1995Verificat ANAF 12.10.2026RO e-Facturacamping-s.roActivăAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,85mil lei
▼ 42,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,03mil lei
▼ 38,8% vs. 2024
Salariați
30
Vechime
31ani
din 1995
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, STIHLL SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.853.860 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 42,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.025.799 lei. Datoriile totale au crescut cu 40,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 30.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
7191250
Nr. Reg. Comerțului
J1995000976134 · EUID ROONRC.J1995000976134
Cod CAEN
5530 — Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-04-12 (31 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MUGURULUI · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
camping-s.ro
Email
camping@camping-s.ro
Nota site-ului
6,1/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 06.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 26 firme.

100 mN12345678
  1. MRF SERVICE ONE S.R.L. · 21 m · CAEN 9540
  2. CADOUL PERFECT FLO SRL · 38 m · CAEN 2511
  3. SC I&G FOODS PACKING SRL-D · 39 m · CAEN 8292 · +7 firme la aceeași adresă
  4. SILVAN · 60 m
  5. MĂCIUCĂ S.R.L. · 66 m · CAEN 4932 · +10 firme la aceeași adresă
  6. PRO-ALEXIA SMART S.R.L. · 81 m · CAEN 4933 · +1 firme la aceeași adresă
  7. MARIELENA BADAN SRL · 81 m · CAEN 5630
  8. APOLLO 2 SRL · 88 m · CAEN 4619

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,85 mil lei▼ 42,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4,52 mil9,04 mil13,56 mil18,08 mil2023 · cifră de afaceri: 18.084.527 lei2023 · profit net: 6.764.709 lei20232024 · cifră de afaceri: 6.669.948 lei2024 · profit net: 1.675.954 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.853.860 lei3,85 mil2025 · profit net: 1.025.799 lei2025
Salariați
30
20232025
Datorii totale
4,48 mil lei▲ 40,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 5530 · 165 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Constanța · mai sus decât 92% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
26,6% marjă · mai sus decât 72% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
26,6%
Creștere CA an/an
-42,2%
CA / salariat
128.462 lei
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+1,6%/an
Grad de îndatorare
36%
Angajați, în timp
31 → 30 (2021–2025, -3%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.853.860−42,2%1.025.799−38,8%26,6%4.484.87012.550.0098.087.80830
20246.669.948−63,1%1.675.954−75,2%25,1%3.193.10510.234.0147.062.009—
202318.084.5276.764.70937,4%698.83310.124.9069.431.95329
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Structură de cazare clasificată
Mun. Constanţa, Loc. Mamaia
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

4
Dosare în care firma apare ca parte
4
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-01-141214/118/2023Curtea De Apel Constantaacţiune prefect – tutelă administrativă Autorizaţia nr. 742/22.10.2019; AutorizRecursRecurent Pârât
2024-12-3124122/231/2024Judecătoria Focsanivalidare poprireFondTerţ poprit
2023-11-0329309/212/2023Judecătoria Constantavalidare poprire 52/BSL/2021FondTerţ poprit
2023-02-141214/118/2023Tribunalul Constantaacţiune prefect – tutelă administrativă anulare act adm/suspendare executare acFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
DAIMARA STYLE CO SRL15682445în funcțiune
INARI POWER SRL37708449în funcțiune
INARI SUN DREAMS S.R.L.44419982în funcțiune
STIHLL DEVELOPMENT SRL24085055în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 6 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 6 active, cifră de afaceri cumulată 8,37 mil lei, 59 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STIHLL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →