identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

PITULICEA SERV SRL

CAEN 161 — Activități auxiliare pentru producția vegetală
CUI 7293110J1995000383103Plătitor TVA din 1998TVA la încasareVerificat ANAF 15.10.2026RO e-FacturaActivăDepozit autorizat MADR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,94mil lei
▲ 3,8% vs. 2024
Profit net · 2025
856mii lei
▲ 7.537,5% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
31ani
din 1995
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, PITULICEA SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.937.882 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,8%. Rezultatul net a fost un profit de 855.612 lei. Datoriile totale au crescut cu 518,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
7293110
Nr. Reg. Comerțului
J1995000383103 · EUID ROONRC.J1995000383103
Cod CAEN
161 — Activități auxiliare pentru producția vegetală
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-05-11 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pogoanele
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20251,94 mil lei▲ 3,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
668 mii1,34 mil2,00 mil2,67 mil2023 · cifră de afaceri: 2.670.808 lei2023 · profit net: 864.084 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.866.794 lei2024 · profit net: -11.504 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.937.882 lei1,94 mil2025 · profit net: 855.612 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
1,34 mil lei▲ 518,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 161 · 943 firme · mai sus decât 82% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Buzău · mai sus decât 87% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
44,2% marjă · mai sus decât 86% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
44,2%
Creștere CA an/an
+3,8%
CA / salariat
645.961 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,7%/an
Lichiditate curentă
1,21
Grad de îndatorare
24%
Scor Z-Altman
3,95 (zonă sigură)
Angajați, în timp
3 → 3 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.937.882+3,8%855.61244,2%1.337.2395.534.9144.199.9243
20241.866.794−30,1%-11.504−101%-0,6%216.0744.358.2104.144.3133
20232.670.808864.08432,4%115.1064.322.1614.155.8173
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Spațiu de depozitare produse agricole autorizat MADR (certificate de depozit)
spațiu: com. GL.Sărat; capacitate 500 t; listă 2025
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
BZ/0009931valabil—Ministerul Agriculturii (MADR)
lista din 04.10.2026

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități auxiliare pentru producția vegetală · Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-21DenumirePITULICEA SERV S.R.L.PITULICEA SERV SRL
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PITULICEA SERV SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →