identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

STIL D&C SRL

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 7357753J1995000324300Plătitor TVA din 1995Verificat ANAF 18.10.2026RO e-Facturastildc.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,02mil lei
▼ 6,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−172mii lei
▼ 208,5% vs. 2024
Salariați
18
▼ 5,3% vs. 2024
Vechime
31ani
din 1995
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, STIL D&C SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.020.629 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 172.417 lei. Datoriile totale au crescut cu 52,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-172.417 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
7357753
Nr. Reg. Comerțului
J1995000324300 · EUID ROONRC.J1995000324300
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-05-29 (31 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. THEODOR SPERANŢIA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440101

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
stildc.ro
Nota site-ului
7,1/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 06.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. DRONE MEDIA S.R.L. · 28 m · CAEN 4791 · +3 firme la aceeași adresă
  2. DI VINO SHOP SRL · 62 m · CAEN 4725 · +1 firme la aceeași adresă
  3. SIGUROOF S.R.L. · 68 m · CAEN 4341 · +2 firme la aceeași adresă
  4. VEDMCODE S.R.L. · 75 m · CAEN 6220
  5. AGO GIURGI SRL · 83 m · CAEN 8553
  6. TEILOR VISION S.R.L. · 84 m · CAEN 7311
  7. RL PARC SRL · 85 m · CAEN 6831
  8. SENTINEL PRO CONSULTING S.R.L. · 87 m · CAEN 6220

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,02 mil lei▼ 6,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
811 mii1,62 mil2,43 mil3,24 mil2023 · cifră de afaceri: 2.823.124 lei2023 · profit net: 120.913 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.242.307 lei2024 · profit net: 158.883 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.020.629 lei3,02 mil2025 · profit net: -172.417 lei2025
Salariați
18▼ 5,3%
20232025
Datorii totale
697 mii lei▲ 52,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4690 · 6.074 firme · mai sus decât 74% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Satu Mare · mai sus decât 89% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-5,7% marjă · mai sus decât 20% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-5,7%
Creștere CA an/an
-6,8%
CA / salariat
167.813 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-26,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+4,9%/an
Grad de îndatorare
51%
Angajați, în timp
20 → 18 (2021–2025, -10%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.020.629−6,8%-172.417−209%-5,7%697.3521.355.836661.78118
20243.242.307+14,8%158.883+31,4%4,9%457.9251.280.494825.86619
20232.823.124120.9134,3%405.3641.070.355666.98417
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-18.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-01-163110/296/2023/a1Judecătoria Satumarereexaminare taxe de timbruFondPârât
2023-03-143110/296/2023Judecătoria SatumarepretenţiiFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STIL D&C SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →