identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

KATVIL SRL

CAEN 4624 — Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
CUI 7517536J1995000369196Plătitor TVA din 1995Verificat ANAF 12.10.2026ActivăAutorizat ANSVSA (subproduse)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
226mii lei
▼ 11,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−69mii lei
▼ 2,5% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
12
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, KATVIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 225.503 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 68.560 lei. Datoriile totale au crescut cu 67,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-68.560 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
7517536
Nr. Reg. Comerțului
J1995000369196 · EUID ROONRC.J1995000369196
Cod CAEN
4624 — Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-07-11 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HARGHITA
Localitate
Mun. Odorheiu Secuiesc
Adresă
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. II RAKOCZI FERENC
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
535600

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. GULIVER`S STORE S.R.L. · 45 m · CAEN 9329
  2. SAZY MESTER SRL · 59 m · CAEN 4683
  3. KATA-LINE PERSONAL DESIGN S.R.L. · 90 m · CAEN 5819
  4. MEAT CUBE PREST S.R.L. · 103 m · CAEN 7739
  5. VARALB SRL · 104 m · CAEN 4683
  6. EURO ADENOR S.R.L. · 136 m · CAEN 1812 · +3 firme la aceeași adresă
  7. ABSOLUTE ENERGY SRL · 170 m · CAEN 3515 · +8 firme la aceeași adresă
  8. BRICO PRAKTIK SRL · 178 m · CAEN 6810

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025226 mii lei▼ 11,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
78 mii157 mii235 mii314 mii2023 · cifră de afaceri: 313.909 lei2023 · profit net: 189 lei20232024 · cifră de afaceri: 254.298 lei2024 · profit net: -66.892 lei20242025 · cifră de afaceri: 225.503 lei226 mii2025 · profit net: -68.560 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
43 mii lei▲ 67,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4624 · 77 firme · mai sus decât 34% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Harghita · mai sus decât 44% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-30,4% marjă · mai sus decât 16% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-30,4%
Creștere CA an/an
-11,3%
CA / salariat
112.752 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-11,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-19,7%/an
Grad de îndatorare
7%
Angajați, în timp
3 → 2 (2021–2025, -33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025225.503−11,3%-68.560-30,4%43.415617.821580.2902
2024254.298−19,0%-66.892−999%-26,3%25.970663.962648.8502
2023313.9091890,1%29.439740.370715.7422
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Unitate subproduse animale (SNCU) aprobată/înregistrată ANSVSA
Unităţi care efectuează activităţi intermediare şi unităţi care depozitează subproduse de origine animală; activitate: colectare/depozitare; categoria 3; s.s.Odorheiu Secuiesc/Harghita Str. Rakoczi, nr. 110 CP 535600 / p.l.Odorheiu Secuiesc/Harghita Str.
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
RO-HR-005-COLL/3/19/05/2020valabil—ANSVSA
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

12

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
3.597 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
9
Valoare totală
10.675 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate · Harghita

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KATVIL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →