identitate. Intră în cont Pro
30 ANI PE PIAȚĂ

ARLECHIN DESIGN 96 SRL

CAEN 7111 — Activități de arhitectură
CUI 8254624J40/1881/1996Plătitor TVA din 1996TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
253mii lei
▼ 34,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−77mii lei
▼ 82,5% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
30ani
din 1996
În anul 2025, ARLECHIN DESIGN 96 SRL a raportat o cifră de afaceri de 253.492 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 34,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 77.291 lei. Datoriile totale au crescut cu 42,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (515.010 lei) depășesc activele totale (382.946 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-132.064 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-77.291 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
8254624
Nr. Reg. Comerțului
J40/1881/1996 · EUID ROONRC.J40/1881/1996
Cod CAEN
7111 — Activități de arhitectură
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1996-03-21 (30 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. MIHAI BRAVU, NR.7, BL.P37-37A, SC.B, ET.9, AP.76
Cod poștal
21303

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
253.492 lei
▼ 34,8%
Profit net
-77.291 lei
▼ 82,5%
Datorii
515.010 lei
▲ 42,7%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 279.888 lei2024: 388.837 lei2025: 253.492 lei253 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -116.963 lei2024: -42.351 lei2025: -77.291 lei−77 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-30,5%
Creștere CA an/an
-34,8%
CA / salariat
126.746 lei
Datorii / active
134%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-0,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025253.492 lei-77.291 lei515.010 lei382.946 lei-132.064 lei2
2024388.837 lei-42.351 lei361.020 lei306.247 lei-54.773 lei3
2023279.888 lei-116.963 lei397.393 lei371.933 lei-25.460 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ARLECHIN IMPEX SRL4916radiată
QUESTDOME SRL18693058în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de arhitectură · Municipiul București

MR
MONUMENT RESTORE VISION S.R.L.
CUI 55505736 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EB
ELLIPTIKA BUSINESS S.R.L.
CUI 55068569 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VRTX STUDIO S.R.L.
CUI 54296070 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MR
MA.RESTAURARE S.R.L.
CUI 54213237 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FS
FORMAVISION S.R.L.
CUI 54097370 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SA
SOMA ARCHITECTURE & DESIGN S.R.L.
CUI 53250474 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ARLECHIN DESIGN 96 SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →