identitate. Intră în cont Pro
29 ANI PE PIAȚĂ

ISRA COMIMPEX SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 9322484J12/615/1997Neplătitor TVAInactiv fiscalRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
1,50mil lei
▲ 697,3% vs. 2022
Profit net · 2023
1,15mil lei
▲ 520,2% vs. 2022
Salariați
4
▲ 300,0% vs. 2022
Vechime
29ani
din 1997
În anul 2023, ISRA COMIMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.503.363 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 697,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.154.389 lei. Datoriile totale au crescut cu 7.269,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
9322484
Nr. Reg. Comerțului
J12/615/1997 · EUID ROONRC.J12/615/1997
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1997-04-07 (29 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Turda
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. CÂMPIEI, NR.41 · 8 firme aici
Cod poștal
401071

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2023)
1.503.363 lei
▲ 697,3%
Profit net
1.154.389 lei
▲ 520,2%
Datorii
136.120 lei
▲ 7.269,8%
Salariați
4
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 10.645 lei2022: 188.548 lei2023: 1.503.363 lei1,50 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 10.326 lei2022: 186.138 lei2023: 1.154.389 lei1,15 mil20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
76,8%
Creștere CA an/an
+697,3%
CA / salariat
375.841 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,3%
Creștere medie anuală (2015–2023)
+38,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20231.503.363 lei1.154.389 lei136.120 lei1.310.717 lei1.174.597 lei4
2022188.548 lei186.138 lei1.847 lei127.145 lei125.298 lei1
202110.645 lei10.326 lei67.723 lei92 lei-67.631 lei
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AS
ARC STRUCTURI BETON S.R.L.
CUI 51030812 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
CB
CMV BEST COMPACT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 47239846 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
MS
MCV STRUCTURI BETON S.R.L.
CUI 47237373 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
GC
GLZ COMPACT BETON S.R.L.
CUI 41363496 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CS
CVL STAGE TOTAL SRL-D
CUI 31870009 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MC
MARIAN CVL CONSTRUCT SRL
CUI 23816963 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Cluj

DD
DAS DINAMIC BUILDINGS S.R.L.
CUI 50686445 · Mun. Turda
TA
TSI ACTIV S.R.L.
CUI 50654826 · Mun. Turda
DA
DIA ART CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50308989 · Mun. Turda
MP
MAR PROJECT S.R.L.
CUI 49757356 · Mun. Turda
BI
BUSINESS IDEAL ACTIV S.R.L.
CUI 49747603 · Mun. Turda
S&
SEBI & MATEI & AL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49700252 · Mun. Turda

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-24RadiereÎn funcțiuneRadiată
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ISRA COMIMPEX SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →