identitate. Intră în cont Pro
28 ANI PE PIAȚĂ

CORIMAD-SERV SRL

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 10770201J1998000069365Plătitor TVA din 1999Verificat ANAF 15.10.2026RO e-FacturaActivăAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,48mil lei
▼ 4,1% vs. 2024
Profit net · 2025
241mii lei
▲ 7.177,4% vs. 2024
Salariați
9
▼ 30,8% vs. 2024
Contracte publice
232
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CORIMAD-SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.476.557 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,1%. Rezultatul net a fost un profit de 241.101 lei. Datoriile totale au scăzut cu 39,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
10770201
Nr. Reg. Comerțului
J1998000069365 · EUID ROONRC.J1998000069365
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1998-07-09 (28 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. VITICULTURII
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. DAMARIS SRL · 35 m · CAEN 3109
  2. MASTERCHEF SRL · 73 m · CAEN 5621 · +2 firme la aceeași adresă
  3. RAPTOR INDUSTRIES SRL · 94 m · CAEN 4291 · +2 firme la aceeași adresă
  4. GRAND EMPIRE EVENTS S.R.L. · 104 m · CAEN 8230
  5. ELISAV NADGOB S.R.L. · 125 m · CAEN 4933
  6. WHITE CAT BONE S.R.L. · 131 m · CAEN 7022
  7. GELSOR SRL · 136 m · CAEN 6820 · +23 firme la aceeași adresă
  8. ALAN DESIGN SRL · 145 m · CAEN 4684

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,48 mil lei▼ 4,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
906 mii1,81 mil2,72 mil3,63 mil2023 · cifră de afaceri: 3.496.362 lei2023 · profit net: 164.037 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.625.002 lei2024 · profit net: 3.313 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.476.557 lei3,48 mil2025 · profit net: 241.101 lei2025
Salariați
9▼ 30,8%
20232025
Datorii totale
339 mii lei▼ 39,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4683 · 4.017 firme · mai sus decât 71% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Tulcea · mai sus decât 91% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
6,9% marjă · mai sus decât 67% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
6,9%
Creștere CA an/an
-4,1%
CA / salariat
386.284 lei
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+4,6%/an
Grad de îndatorare
12%
Angajați, în timp
17 → 9 (2021–2025, -47%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.476.557−4,1%241.101+999%6,9%338.7332.857.2012.518.4689
20243.625.002+3,7%3.313−98,0%0,1%563.4722.678.4112.114.93913
20233.496.362164.0374,7%490.3372.731.9732.241.63612
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Structură de cazare clasificată
Com. Murighiol, Sat Murighiol
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

232

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
250 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
230
Valoare totală
419.120 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
P.A.P. AUTO COMPANY SRL24516921în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 3,75 mil lei, 12 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CORIMAD-SERV SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →