identitate. Intră în cont Pro
26 ANI PE PIAȚĂ

DELTAROM SRL

CAEN 7210 — Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
CUI 12388780J2020000636520Plătitor TVA din 1999Verificat ANAF 10.10.2026RO e-FacturaActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)Aviz ANMDMR (dispozitive medicale)Autorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
12,02mil lei
▲ 171,4% vs. 2024
Profit net · 2025
457mii lei
▲ 136,3% vs. 2024
Salariați
9
▲ 125,0% vs. 2024
Contracte publice
1.831
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DELTAROM SRL a raportat o cifră de afaceri de 12.022.307 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 171,4%. Rezultatul net a fost un profit de 457.430 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
12388780
Nr. Reg. Comerțului
J2020000636520 · EUID ROONRC.J2020000636520
Cod CAEN
7210 — Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1999-11-12 (26 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Giurgiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GIURGIU
Localitate
Mun. Giurgiu
Adresă
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, ŞOS. PORTULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 48 firme.

100 mN12
  1. DANTECH UNIK TOP SRL · 84 m · CAEN 6820 · +2 firme la aceeași adresă
  2. PIRIOU ATG ROMANIA S.R.L. · 225 m · CAEN 6420 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202512,02 mil lei▲ 171,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3,01 mil6,01 mil9,02 mil12,02 mil2023 · cifră de afaceri: 794.277 lei2023 · profit net: 66.825 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.429.636 lei2024 · profit net: 193.612 lei20242025 · cifră de afaceri: 12.022.307 lei12,02 mil2025 · profit net: 457.430 lei2025
Salariați
9▲ 125,0%
20232025
Datorii totale
13,58 mil lei▲ 1,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 7210 · 545 firme · mai sus decât 89% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Giurgiu · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
3,8% marjă · mai sus decât 35% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,8%
Creștere CA an/an
+171,4%
CA / salariat
1.335.812 lei
Datorii / active
80%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+38,4%/an
Grad de îndatorare
80%
Angajați, în timp
8 → 9 (2021–2025, +13%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202512.022.307+171%457.430+136%3,8%13.577.89117.057.7312.625.4599
20244.429.636+458%193.612+190%4,4%13.391.01817.107.7543.666.6644
2023794.27766.8258,4%9.767.40613.761.3013.943.40412
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

3

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026
Aviz de funcționare dispozitive medicale ANMDMR
activități: import, distribuție
9598valabil04.04.2027Agenția Națională a Medicamentului și a Dispozitivelor Medicale (ANMDMR)
lista din 04.10.2026
Structură de cazare clasificată
Com. Călugăreni, Sat Călugăreni
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

1.831

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
8.114 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1.829
Valoare totală
3.636.895 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca pârât
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-03-048033/3/2026Tribunalul Bucurestidrept de autor şi drepturi conexeFondPârât
2019-12-035048/121/2019Tribunalul Galaticererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014)FondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
CORVINUS MANAGEMENT S.R.L.44717423în funcțiune
HICARO PROPERTIES SRL33353289în funcțiune
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX SRL15995515în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 6 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 6 active, cifră de afaceri cumulată 33,13 mil lei, 49 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · Giurgiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DELTAROM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →