identitate. Intră în cont Pro
26 ANI PE PIAȚĂ

KAMPARO INVESTMENT ENOTRIA S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 12830121J40/9774/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
1,91mil lei
▲ 16,4% vs. 2021
Profit net · 2022
1,33mil lei
▲ 26,4% vs. 2021
Salariați
0
Vechime
26ani
din 2000
În anul 2022, KAMPARO INVESTMENT ENOTRIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.908.655 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,4%. Rezultatul net a fost un profit de 1.333.246 lei. Datoriile totale au scăzut cu 3,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
12830121
Nr. Reg. Comerțului
J40/9774/2021 · EUID ROONRC.J40/9774/2021
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2000-03-27 (26 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. FRUMOASĂ, NR.30, MODUL 1.18 , ET.2
Cod poștal
10987

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
1.908.655 lei
▲ 16,4%
Profit net
1.333.246 lei
▲ 26,4%
Datorii
18.310 lei
▼ 3,8%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 1.592.106 lei2021: 1.640.283 lei2022: 1.908.655 lei1,91 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 1.543.837 lei2021: 1.054.470 lei2022: 1.333.246 lei1,33 mil20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
69,9%
Creștere CA an/an
+16,4%
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,6%
Creștere medie anuală (2015–2022)
+7,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20221.908.655 lei1.333.246 lei18.310 lei13.866.313 lei12.616.596 lei0
20211.640.283 lei1.054.470 lei19.040 lei12.510.676 lei11.283.350 lei0
20201.592.106 lei1.543.837 lei559.363 lei12.052.249 lei10.340.972 lei0
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EURAGRI FARM INTERNATIONAL SRL13380190radiată
INTERACTIVE SYSTEMS & BUSINESS CONSULTING SRL13715341în funcțiune
KAMPARO MAXINENI S.R.L.48715662radiată
NEURAGRI INTERNATIONAL SRL18201961radiată
NUVEEN NATURAL CAPITAL S.R.L.37625670în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Municipiul București

AH
AGRO HERMES EVOLUTIONS S.R.L.
CUI 54826096 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VC
VALORA CAPITAL S.R.L.
CUI 54653130 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AT
AKASHA TOP SERV S.R.L.
CUI 53111522 · Sector 1 Mun. Bucureşti
T2
TRACIA 2024 S.R.L.
CUI 50724239 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EE
ELITE ESSENCE S.R.L.
CUI 49273585 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AS
AGRYAS S.R.L.
CUI 48965421 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KAMPARO INVESTMENT ENOTRIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →