identitate. Intră în cont Pro
24 ANI PE PIAȚĂ

DAVID PRODCOM PANIF SRL

CAEN 1061 — Fabricarea produselor de morărit
CUI 14864856J10/478/2002Plătitor TVA din 2002Verificat ANAF 12.10.2026ActivăDepozit autorizat MADR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,70mil lei
▲ 12,2% vs. 2024
Profit net · 2025
96mii lei
▲ 302,7% vs. 2024
Salariați
25
▲ 13,6% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DAVID PRODCOM PANIF SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.696.557 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,2%. Rezultatul net a fost un profit de 96.409 lei. Datoriile totale au scăzut cu 25,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 25.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
14864856
Nr. Reg. Comerțului
J10/478/2002 · EUID ROONRC.J10/478/2002
Cod CAEN
1061 — Fabricarea produselor de morărit
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2002-09-06 (24 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Mun. Buzău
Adresă
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. INDEPENDENŢEI · 9 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. BLAN LUX SRL · 24 m · CAEN 4712
  2. ALSONE COM S.R.L. · 25 m · CAEN 4711 · +5 firme la aceeași adresă
  3. MA TEX COMERCIAL SRL · 35 m · CAEN 4751 · +2 firme la aceeași adresă
  4. PIETE TIRGURI SI OBOARE SA · 41 m · CAEN 6820
  5. CENTRUL DE CONSULTANTA IN AFACERI IBIS INTERNATIONAL S.R.L. · 48 m · CAEN 7810
  6. NEW MEDICAL PROIECT SRL · 62 m · CAEN 8622 · +2 firme la aceeași adresă
  7. TRATTORIA PROSPER SRL · 63 m · CAEN 5610 · +1 firme la aceeași adresă
  8. SARA & MAIA INVENT SRL · 63 m · CAEN 5630 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,70 mil lei▲ 12,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
424 mii848 mii1,27 mil1,70 mil2023 · cifră de afaceri: 1.409.383 lei2023 · profit net: 24.814 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.512.053 lei2024 · profit net: 23.943 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.696.557 lei1,70 mil2025 · profit net: 96.409 lei2025
Salariați
25▲ 13,6%
20232025
Datorii totale
611 mii lei▼ 25,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 1061 · 314 firme · mai sus decât 71% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Buzău · mai sus decât 85% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
5,7% marjă · mai sus decât 65% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,7%
Creștere CA an/an
+12,2%
CA / salariat
67.862 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+3,3%/an
Grad de îndatorare
10%
Angajați, în timp
20 → 25 (2021–2025, +25%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.696.557+12,2%96.409+303%5,7%611.3675.859.9605.251.62025
20241.512.053+7,3%23.943−3,5%1,6%814.8405.967.0245.155.21122
20231.409.38324.8141,8%947.6386.075.8795.131.26824
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Spațiu de depozitare produse agricole autorizat MADR (certificate de depozit)
capacitate 3150 t; listă 2025
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
BZ/0002926valabil—Ministerul Agriculturii (MADR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
19.056 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

8

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea produselor de morărit · Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DAVID PRODCOM PANIF SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →