identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

FLUIDTECHNIK SRL

CAEN 4676 — Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
CUI 15696394J40/11679/2003Plătitor TVA din 2003TVA la încasareVerificat ANAF 30.10.2026RO e-Facturafluidtechnik.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
1,78mil lei
▲ 20,3% vs. 2022
Profit net · 2023
270mii lei
▲ 123,5% vs. 2022
Salariați
2
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FLUIDTECHNIK SRL (CUI 15696394, nr. J40/11679/2003) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2003. Activitatea principală: comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN 4676). Este plătitoare de TVA din 2003. În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 1,78 mil lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2023, FLUIDTECHNIK SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.778.657 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 20,3%. Rezultatul net a fost un profit de 269.877 lei. Datoriile totale au crescut cu 126,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de atenție
  • Fără bilanț depus 2 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 2 ani (ultimul bilanț: 2023). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15696394
Nr. Reg. Comerțului
J40/11679/2003 · EUID ROONRC.J40/11679/2003
Cod CAEN
4676 — Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4686. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-08-27 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM. BELŞUGULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
62392
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei și apare în titlul paginii.

Website
fluidtechnik.ro
Nota site-ului
6,8/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 13.10.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20231,78 mil lei▲ 20,3% față de 2022
Cifră de afaceriProfit net
445 mii889 mii1,33 mil1,78 mil2021 · cifră de afaceri: 1.566.656 lei2021 · profit net: 237.987 lei20212022 · cifră de afaceri: 1.478.821 lei2022 · profit net: 120.741 lei20222023 · cifră de afaceri: 1.778.657 lei1,78 mil2023 · profit net: 269.877 lei2023
Salariați
2
20212023
Datorii totale
366 mii lei▲ 126,0%
20212023

Indicatori 2023

Marjă netă
15,2%
Creștere CA an/an
+20,3%
CA / salariat
889.329 lei
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30,0%
Creștere medie anuală (2015–2023)
+9,7%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20231.778.657+20,3%269.877+124%15,2%365.7881.265.964900.1762
20221.478.821−5,6%120.741−49,3%8,2%161.866926.960765.0942
20211.566.656237.98715,2%232.3191.029.873800.1552
Încă 7 ani de istoric (2014–2020)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
1.733 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

6
Dosare în care firma apare ca parte
6
Ca pârât
2
Ca creditor
2
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-02-063576/3/2023Tribunalul BucurestiradiereFondPârât
2022-10-2823881/94/2022Judecătoria Bufteacerere de valoare redusă cu citareFondReclamant
2021-05-1717874/303/2020Tribunalul BucurestipretenţiiApelIntimat
2020-11-0417874/303/2020Judecătoria Sectorul6bucurestipretenţiiFondPârât
2019-09-2531819/3/2016Curtea De Apel Bucurestiprocedura insolvenţei – societăţi pe acţiuniApelIntimat Creditor
2017-03-304587/3/2016Curtea De Apel Bucurestiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăApelIntimat Creditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FLUIDTECHNIK SRL

Este FLUIDTECHNIK SRL o firmă activă?

Da. FLUIDTECHNIK SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este FLUIDTECHNIK SRL plătitoare de TVA?

Da, FLUIDTECHNIK SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 27.08.2003 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO15696394.

Ce cifră de afaceri are FLUIDTECHNIK SRL?

În 2023, FLUIDTECHNIK SRL a avut o cifră de afaceri de 1.778.657 lei, în creștere cu 20,3% față de 2022, și un profit net de 269.877 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FLUIDTECHNIK SRL?

În 2023, FLUIDTECHNIK SRL a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este FLUIDTECHNIK SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FLUIDTECHNIK SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 06.10.2026.

Are FLUIDTECHNIK SRL procese în instanță?

Da, FLUIDTECHNIK SRL apare în 6 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are FLUIDTECHNIK SRL datorii la ANAF?

FLUIDTECHNIK SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FLUIDTECHNIK SRL?

Sediul social declarat al FLUIDTECHNIK SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM. BELŞUGULUI.

Ce activitate are FLUIDTECHNIK SRL?

Activitatea principală declarată a FLUIDTECHNIK SRL este „Comerț cu ridicata al altor produse intermediare” (cod CAEN 4676).

Când a fost înființată FLUIDTECHNIK SRL?

FLUIDTECHNIK SRL a fost înregistrată pe 27.08.2003, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/11679/2003.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FLUIDTECHNIK SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala