identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

CONSTANT SOFT SRL

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 15715291J2003011991404Plătitor TVA din 2007Verificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
599mii lei
▼ 7,4% vs. 2024
Profit net · 2025
477mii lei
▼ 8,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
23ani
din 2003
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CONSTANT SOFT SRL (CUI 15715291, nr. J2003011991404) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2003. Activitatea principală: activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210). Este plătitoare de TVA din 2007. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 599 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, CONSTANT SOFT SRL a raportat o cifră de afaceri de 599.360 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,4%. Rezultatul net a fost un profit de 476.913 lei. Datoriile totale au scăzut cu 39,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15715291
Nr. Reg. Comerțului
J2003011991404 · EUID ROONRC.J2003011991404
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-09-03 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. MĂRULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. EMBRACE INTERACTIVE SRL · 29 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  2. XTH TRUST HOLDINGS S.R.L. · 43 m · CAEN 6421
  3. BILANTPROCONSULT S.R.L. · 55 m · CAEN 7022
  4. MARIVET SRL · 65 m · CAEN 7500 · +2 firme la aceeași adresă
  5. DASVIBE S.R.L. · 69 m · CAEN 4712
  6. TRANSLATION FACTORY S.R.L. · 75 m · CAEN 7430 · +1 firme la aceeași adresă
  7. FORWARD ENGINEERING SRL · 83 m · CAEN 7020 · +4 firme la aceeași adresă
  8. MAR NIC COMSERV SRL · 89 m · CAEN 4933

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025599 mii lei▼ 7,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
162 mii324 mii485 mii647 mii2023 · cifră de afaceri: 481.026 lei2023 · profit net: 379.295 lei20232024 · cifră de afaceri: 647.138 lei2024 · profit net: 522.525 lei20242025 · cifră de afaceri: 599.360 lei599 mii2025 · profit net: 476.913 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
25 mii lei▼ 39,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6210 · 16.510 firme · mai sus decât 76% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 69% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
79,6% marjă · mai sus decât 83% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
79,6%
Creștere CA an/an
-7,4%
CA / salariat
599.360 lei
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+8,0%/an
Grad de îndatorare
5%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025599.360−7,4%476.913−8,7%79,6%25.390502.543477.1531
2024647.138+34,5%522.525+37,8%80,7%41.941564.706522.7651
2023481.026379.29578,9%23.839403.374379.5351
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

3

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-06AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. MĂRULUI, NR.89, BL.SUBLOTUL II/1/1, ET.1, AP.CAM.1MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. MĂRULUI, NR.89, CAMERA 1 SUBLOTUL II/1/1, ET.1
2026-10-06Cod CAEN62016210
2026-10-06DenumireCONSTANT SOFT S.R.L.CONSTANT SOFT SRL

Întrebări despre CONSTANT SOFT SRL

Este CONSTANT SOFT SRL o firmă activă?

Da. CONSTANT SOFT SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este CONSTANT SOFT SRL plătitoare de TVA?

Da, CONSTANT SOFT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.11.2007 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO15715291.

Ce cifră de afaceri are CONSTANT SOFT SRL?

În 2025, CONSTANT SOFT SRL a avut o cifră de afaceri de 599.360 lei, în scădere cu 7,4% față de 2024, și un profit net de 476.913 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CONSTANT SOFT SRL?

În 2025, CONSTANT SOFT SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este CONSTANT SOFT SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CONSTANT SOFT SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are CONSTANT SOFT SRL datorii la ANAF?

CONSTANT SOFT SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CONSTANT SOFT SRL?

Sediul social declarat al CONSTANT SOFT SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. MĂRULUI.

Ce activitate are CONSTANT SOFT SRL?

Activitatea principală declarată a CONSTANT SOFT SRL este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210).

Când a fost înființată CONSTANT SOFT SRL?

CONSTANT SOFT SRL a fost înregistrată pe 03.09.2003, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2003011991404.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONSTANT SOFT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala