identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

TOTAL PLUS SRL

CAEN 4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 15778826J2003000887338Plătitor TVA din 2003Verificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,11mil lei
▼ 2,4% vs. 2024
Profit net · 2025
236mii lei
▲ 35,0% vs. 2024
Salariați
11
— constant
Contracte publice
230
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TOTAL PLUS SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.109.342 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,4%. Rezultatul net a fost un profit de 236.218 lei. Datoriile totale au crescut cu 64,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15778826
Nr. Reg. Comerțului
J2003000887338 · EUID ROONRC.J2003000887338
Cod CAEN
4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-10-01 (23 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Siret
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Orş. Siret
Adresă
JUD. SUCEAVA, ORŞ. SIRET, STR. 9 MAI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
725500

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 13 firme.

100 m250 m500 mN123
  1. CONSIR SA · 173 m · CAEN 4291
  2. IDEBA CONSULTING SRL · 304 m · CAEN 4664 · +6 firme la aceeași adresă
  3. DIONISOS PRODCOM SRL · 552 m · CAEN 4639 · +8 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,11 mil lei▼ 2,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
797 mii1,59 mil2,39 mil3,19 mil2023 · cifră de afaceri: 2.666.690 lei2023 · profit net: 118.026 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.186.049 lei2024 · profit net: 174.965 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.109.342 lei3,11 mil2025 · profit net: 236.218 lei2025
Salariați
11
20232025
Datorii totale
449 mii lei▲ 64,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4782 · 4.290 firme · mai sus decât 90% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Suceava · mai sus decât 89% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
7,6% marjă · mai sus decât 70% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,6%
Creștere CA an/an
-2,4%
CA / salariat
282.667 lei
Datorii / active
27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+8,6%/an
Grad de îndatorare
27%
Angajați, în timp
9 → 11 (2021–2025, +22%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.109.342−2,4%236.218+35,0%7,6%448.9291.687.4981.239.11911
20243.186.049+19,5%174.965+48,2%5,5%273.5471.270.4791.002.90011
20232.666.690118.0264,4%198.4801.459.3001.262.7199
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

230

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
14
Valoare totală
17.531 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
216
Valoare totală
187.679 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca reclamant
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-09-2614549/306/2024Judecătoria Sibiucerere de valoare redusăFondReclamant
2023-12-1422363/55/2023Judecătoria Aradordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOTAL PLUS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →