identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

DELI TRANS SRL

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 15789558J33/899/2003Plătitor TVA din 2003Verificat ANAF 15.10.2026ActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
9,69mil lei
▲ 6,2% vs. 2024
Profit net · 2025
848mii lei
▲ 80,9% vs. 2024
Salariați
17
— constant
Vechime
23ani
din 2003
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DELI TRANS SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.685.642 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,2%. Rezultatul net a fost un profit de 848.103 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 17.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15789558
Nr. Reg. Comerțului
J33/899/2003 · EUID ROONRC.J33/899/2003
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-10-03 (23 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, CAL. BURDUJENI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
720106

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 120 firme.

100 m250 mN1234
  1. BARAKA LOUNGE SRL · 56 m · CAEN 5611 · +30 firme la aceeași adresă
  2. C & S TRANS-CONSTRUCT S.R.L. · 72 m · CAEN 4941 · +4 firme la aceeași adresă
  3. PUTEREA VINDECARII S.R.L. · 267 m · CAEN 3299 · +1 firme la aceeași adresă
  4. ELTRON S.R.L. · 281 m · CAEN 4321 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20259,69 mil lei▲ 6,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,42 mil4,84 mil7,26 mil9,69 mil2023 · cifră de afaceri: 8.154.182 lei2023 · profit net: 378.690 lei20232024 · cifră de afaceri: 9.118.587 lei2024 · profit net: 468.794 lei20242025 · cifră de afaceri: 9.685.642 lei9,69 mil2025 · profit net: 848.103 lei2025
Salariați
17
20232025
Datorii totale
2,44 mil lei▼ 7,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4941 · 34.820 firme · mai sus decât 96% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Suceava · mai sus decât 96% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
8,8% marjă · mai sus decât 65% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
8,8%
Creștere CA an/an
+6,2%
CA / salariat
569.744 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,2%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+7,0%/an
Grad de îndatorare
61%
Angajați, în timp
18 → 17 (2021–2025, -6%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20259.685.642+6,2%848.103+80,9%8,8%2.442.0274.018.7761.688.10317
20249.118.587+11,8%468.794+23,8%5,1%2.642.1594.248.7761.687.48417
20238.154.182378.6904,6%3.582.5935.412.2261.918.69015
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
DELI TRANS SRL, SUCEAVA
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FIRST DELI GROUP S.R.L.43095420în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 13,66 mil lei, 22 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DELI TRANS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →