identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

C & S TRANS-CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 35138791J2015000950332Plătitor TVA din 2015Verificat ANAF 15.10.2026ActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,82mil lei
▲ 7,9% vs. 2024
Profit net · 2025
366mii lei
▲ 942,9% vs. 2024
Salariați
8
— constant
Contracte publice
15
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, C & S TRANS-CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.815.552 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,9%. Rezultatul net a fost un profit de 366.221 lei. Datoriile totale au crescut cu 51,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35138791
Nr. Reg. Comerțului
J2015000950332 · EUID ROONRC.J2015000950332
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-10-19 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. CUZA VODĂ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 43 firme.

100 m250 mN12345
  1. KALIUM COMPUTER S.R.L. · 16 m · CAEN 9511 · +30 firme la aceeași adresă
  2. DELI TRANS SRL · 72 m · CAEN 4941 · +3 firme la aceeași adresă
  3. MARSALI COSMETICS S.R.L. · 272 m · CAEN 4775
  4. POLIMAT INVEST S.R.L. · 306 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  5. CARGO SERVICE PROMPT S.R.L. · 307 m · CAEN 4100 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,82 mil lei▲ 7,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
954 mii1,91 mil2,86 mil3,82 mil2023 · cifră de afaceri: 2.811.187 lei2023 · profit net: -127.939 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.537.108 lei2024 · profit net: 35.115 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.815.552 lei3,82 mil2025 · profit net: 366.221 lei2025
Salariați
8
20232025
Datorii totale
378 mii lei▲ 51,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4941 · 34.820 firme · mai sus decât 90% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Suceava · mai sus decât 91% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
9,6% marjă · mai sus decât 67% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
9,6%
Creștere CA an/an
+7,9%
CA / salariat
476.944 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+23,4%/an
Grad de îndatorare
17%
Angajați, în timp
6 → 8 (2021–2025, +33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.815.552+7,9%366.221+943%9,6%377.9332.182.7261.860.7638
20243.537.108+25,8%35.1151,0%249.5301.822.7201.605.6548
20232.811.187-127.939-4,6%232.3521.870.1391.638.2147
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
C&S TRANS-CONSTRUCT SRL, SUCEAVA
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

15

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
15
Valoare totală
981.673 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CONTRAST BUCOVINA S.R.L.41668580în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 3,82 mil lei, 9 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
C & S TRANS-CONSTRUCT  S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →