identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

EMILY COMPANY SRL

CAEN 4779 — Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
CUI 16897825J20/1330/2008Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 12.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)Licență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
33,38mil lei
▲ 1,1% vs. 2024
Profit net · 2025
5,06mil lei
▼ 7,4% vs. 2024
Salariați
209
▲ 3,0% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, EMILY COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 33.379.015 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,1%. Rezultatul net a fost un profit de 5.057.547 lei. Datoriile totale au crescut cu 35,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 209.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16897825
Nr. Reg. Comerțului
J20/1330/2008 · EUID ROONRC.J20/1330/2008
Cod CAEN
4779 — Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-11-02 (21 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Orş. Uricani
Adresă
JUD. HUNEDOARA, ORŞ. URICANI, STR. PRINCIPALĂ · 9 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
336100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 27 firme.

100 m250 m500 mN1234
  1. GEHFLO S.R.L. · 583 m · CAEN 4120
  2. START WASH LA PUFI S.R.L. · 670 m · CAEN 9610
  3. MIXT SA · 792 m · CAEN 6820
  4. ASKME MANUKA S.R.L. · 823 m · CAEN 5630

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202533,38 mil lei▲ 1,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
8,41 mil16,81 mil25,22 mil33,63 mil2023 · cifră de afaceri: 33.627.966 lei2023 · profit net: 7.562.498 lei20232024 · cifră de afaceri: 33.005.532 lei2024 · profit net: 5.462.628 lei20242025 · cifră de afaceri: 33.379.015 lei33,38 mil2025 · profit net: 5.057.547 lei2025
Salariați
209▲ 3,0%
20232025
Datorii totale
19,14 mil lei▲ 35,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4779 · 1.973 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Hunedoara · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
15,2% marjă · mai sus decât 75% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
15,2%
Creștere CA an/an
+1,1%
CA / salariat
159.708 lei
Datorii / active
57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+41,2%/an
Grad de îndatorare
57%
Angajați, în timp
158 → 209 (2021–2025, +32%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202533.379.015+1,1%5.057.547−7,4%15,2%19.141.70633.296.96014.154.796209
202433.005.532−1,9%5.462.628−27,8%16,6%14.137.43426.495.55312.358.119203
202333.627.9667.562.49822,5%4.496.43133.023.07428.583.087224
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

3

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026
Transport rutier de marfă/persoane
EMILY COMPANY SRL, URICANI
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
191 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

37
Dosare în care firma apare ca parte
37
Ca pârât
3
Ca reclamant
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-08-068228/278/2026Judecătoria Petrosanivalidare poprireFondTerţ poprit
2026-06-296749/278/2026Judecătoria Petrosanivalidare poprireFondTerţ poprit
2026-06-266687/278/2026Judecătoria Petrosanivalidare poprireFondTerţ poprit
2026-06-164312/740/2026Judecătoria Alexandriavalidare poprireFondTerţ poprit
2026-05-042941/324/2026Judecătoria Tecucivalidare poprireFondTerţ poprit
2026-04-304233/278/2026Judecătoria Petrosanivalidare poprireFondTerţ poprit
2026-04-093564/278/2026Judecătoria Petrosanivalidare poprireFondTerţ poprit
2026-03-273047/278/2026Judecătoria Petrosanivalidare poprireFondTerţ poprit
2026-03-2711679/3/2026Tribunalul Bucurestidrept de autor şi drepturi conexeFondPârât
2026-02-271224/324/2026Judecătoria Tecucivalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Listăm cele mai recente 30 dosare din 37; restul se pot consulta pe portal.just.ro. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

8

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

10 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AVANTAJ BEST CONSTRUCT S.R.L.42538448în funcțiune
BEST TEAM AVANTAJ S.R.L.47368522radiată
BRĂIȚA MONTAN TOUR S.R.L.33253476în funcțiune
DUMASTYLE TEAM S.R.L.47368557radiată
EMILY COMPANY SRL0—
GOLDEN BRAND TIME S.R.L.47368484radiată
LUXURY STORE HAND S.R.L.47368530în funcțiune
MULTIFASHION LINE S.R.L.47368549radiată
STAR HAND COMPANY S.R.L.47368492în funcțiune
TOTALSERV DE LUXE S.R.L.47368514radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 12 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 4 active, cifră de afaceri cumulată 41,72 mil lei, 252 salariați, 5 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · Hunedoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

19

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 19 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EMILY COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →