identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

DPL HOLDING SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 17876138J12/3006/2005Plătitor TVA din 2014TVA la încasareVerificat ANAF 14.10.2026ActivăMembru corporativ ANEVAR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,11mil lei
▼ 4,0% vs. 2024
Profit net · 2025
57mii lei
▲ 106,9% vs. 2024
Salariați
6
▼ 25,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DPL HOLDING SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.110.248 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,0%. Rezultatul net a fost un profit de 56.886 lei. Datoriile totale au scăzut cu 21,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17876138
Nr. Reg. Comerțului
J12/3006/2005 · EUID ROONRC.J12/3006/2005
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-08-17 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. REPUBLICII · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 4 firme.

100 mN12345678
  1. ROOTS DENTAL OFFICE S.R.L. · 39 m · CAEN 8623 · +1 firme la aceeași adresă
  2. CONCRET RENT SRL · 43 m · CAEN 6820 · +2 firme la aceeași adresă
  3. GLOBAL INV PARTENERS S.R.L. · 46 m · CAEN 7022
  4. FLOW TRADERS TECHNOLOGIES SRL · 61 m · CAEN 6201
  5. ESTETICA SALON DE COAFURA S.R.L. · 65 m · CAEN 9602
  6. TOTALMARC S.R.L. · 70 m · CAEN 4120
  7. THE NAILDRESSER S.R.L. · 74 m · CAEN 9622
  8. DIGITAL TRANSFORMATION CENTER S.R.L. · 75 m · CAEN 6220

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,11 mil lei▼ 4,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
289 mii578 mii868 mii1,16 mil2023 · cifră de afaceri: 810.241 lei2023 · profit net: 2.765 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.156.963 lei2024 · profit net: 27.489 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.110.248 lei1,11 mil2025 · profit net: 56.886 lei2025
Salariați
6▼ 25,0%
20232025
Datorii totale
369 mii lei▼ 21,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4120 · 14.514 firme · mai sus decât 84% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 83% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
5,1% marjă · mai sus decât 46% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,1%
Creștere CA an/an
-4,0%
CA / salariat
185.041 lei
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+14,5%/an
Grad de îndatorare
64%
Angajați, în timp
4 → 6 (2021–2025, +50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.110.248−4,0%56.886+107%5,1%368.632578.116213.1546
20241.156.963+42,8%27.489+894%2,4%466.349615.118156.2688
2023810.2412.7650,3%333.051490.191160.8287
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Firmă de evaluare — membru corporativ ANEVAR
tabloul ANEVAR din 2026-10-04
0893valabil—Asociația Națională a Evaluatorilor Autorizați din România (ANEVAR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
16.529 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MOZAIKBAU ART S.R.L.43914885în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 1,41 mil lei, 12 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DPL HOLDING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →