identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

FABRICA DE ŢIGARETE S.R.L.

CAEN 4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 17940311J2005015444403Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20142025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
67,43mil lei
▲ 1,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−20,77mil lei
▼ 1.710,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
20ani
din 2005
În anul 2025, FABRICA DE ŢIGARETE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 67.434.830 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 20.769.843 lei. Datoriile totale au crescut cu 187,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (208.647.537 lei) depășesc activele totale (185.911.790 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-21.249.761 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-20.769.843 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17940311
Nr. Reg. Comerțului
J2005015444403 · EUID ROONRC.J2005015444403
Cod CAEN
4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-09-09 (20 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR BANU ANTONCHE, NR.40-44, BIROU MRSF22, ET.1
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
67.434.830 lei
▲ 1,3%
Profit net
-20.769.843 lei
▼ 1.710,6%
Datorii
208.647.537 lei
▲ 187,7%
Salariați
1
Evoluția profitului net
2023: -33.640 lei2024: -1.147.126 lei2025: -20.769.843 lei−20,77 mil20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-30,8%
Creștere CA an/an
+1,3%
CA / salariat
67.434.830 lei
Datorii / active
112%
Creștere medie anuală (2014–2025)
+74,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202567.434.830 lei-20.769.843 lei208.647.537 lei185.911.790 lei-21.249.761 lei1
202466.538.300 lei-1.147.126 lei72.523.256 lei72.031.417 lei-490.699 lei1
2023-33.640 lei70.764 lei226.049 lei156.427 lei
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-27.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 7 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
A.V. COM SRL5488647radiată
DANTE'S MANAGEMENT SRL16345804în funcțiune
DELICATESE FOOD SRL14278164în procedură
EUROAVIPO SA2809076în procedură
INTERTRADE DISTRIBUTIONS S.R.L.17548130în procedură
SEMAFOR COMEXIM SRL3942509radiată
SIGNUS ROMANIA DISTRIBUTIONS SA10363364radiată
VIVINCO VNO SRL23931172în funcțiune
WINE SOLUTIONS BRAND S.R.L.33963040în procedură

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

LR
LEADER REAL CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 55374584 · Sector 1 Mun. Bucureşti
ID
IMAD DELIGHT SAVORY S.R.L.
CUI 54660650 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BI
BRIDGEPOINT INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 53044792 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CI
C2I IMPORT-EXPORT S.R.L.
CUI 52481853 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AF
ALL FOOD OF THE WORLD S.R.L.
CUI 52133581 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FF
FOOD FLOW S.R.L.
CUI 51846579 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FABRICA DE ŢIGARETE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →