identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

SANA MONITORING SRL

CAEN 7210 — Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
CUI 18426549J2006003270408Plătitor TVA din 2007Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,83mil lei
▲ 42,1% vs. 2024
Profit net · 2025
244mii lei
▲ 292,3% vs. 2024
Salariați
4
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
20ani
din 2006
În anul 2025, SANA MONITORING SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.829.576 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 42,1%. Rezultatul net a fost un profit de 244.479 lei. Datoriile totale au crescut cu 43,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18426549
Nr. Reg. Comerțului
J2006003270408 · EUID ROONRC.J2006003270408
Cod CAEN
7210 — Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-02-27 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. DR.SERGIU DUMITRU, NR.3, ET.1, AP.2 · 2 firme aici
Cod poștal
11025
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.829.576 lei
▲ 42,1%
Profit net
244.479 lei
▲ 292,3%
Datorii
10.162.116 lei
▲ 43,4%
Salariați
4
▼ -4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.305.710 lei2024: 1.287.602 lei2025: 1.829.576 lei1,83 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 268.063 lei2024: 62.324 lei2025: 244.479 lei244 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 82025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,4%
Creștere CA an/an
+42,1%
CA / salariat
457.394 lei
Datorii / active
87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-2,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.829.576 lei244.479 lei10.162.116 lei11.622.772 lei1.408.225 lei4
20241.287.602 lei62.324 lei7.087.092 lei11.579.473 lei4.398.159 lei8
20232.305.710 lei268.063 lei8.635.615 lei13.091.686 lei4.328.937 lei12
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SM
SANA MEDICAL ORGANISATION SRL
CUI 17287604 · Activități de asistență medicală generală

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

11 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ACCELSIORS.COM SRL17169617radiată
ALTASANA INTERNATIONAL SRL21360860radiată
CENTRUL DE OSTEOPOROZA DR. SARBU SRL18651699în funcțiune
CENTRUL MEDICAL SANA SRL15671268în funcțiune
CLINTRIAL SRL15089708radiată
LIDER PODOMED CLAUDIA MANDOIU S.R.L.48572228în funcțiune
PERFORMED S.R.L.50947311în funcțiune
SANA MEDICAL ORGANISATION SRL17287604radiată
SANA SRL1108214în funcțiune
SANTRIAL ORG SRL17609149radiată
SITE MANAGEMENT ORGANISATION SRL32208388radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · Municipiul București

IT
ICI TECH RESEARCH SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55120659 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NB
NOVAHELIX - BIH S.R.L.
CUI 54429819 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EQ
ESCKEYPE QUANTUM S.R.L.
CUI 54379672 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FS
FERRODYNAMICS SYSTEMS S.R.L.
CUI 54306689 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AU
AGROHUB USAMV S.R.L.
CUI 54162893 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TR
TECHIMERA RESEARCH & INNOVATION S.R.L.
CUI 54103420 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SANA MONITORING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →