identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

PRO TELECOM SRL

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 18761365J2006002022121Plătitor TVA din 2009TVA la încasareVerificat ANAF 04.11.2026RO e-Facturadirectmedical.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,01mil lei
▼ 47,6% vs. 2024
Profit net · 2025
80mii lei
▼ 90,4% vs. 2024
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
118
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PRO TELECOM SRL (CUI 18761365, nr. J2006002022121) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Gherla, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală: comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690). Este plătitoare de TVA din 2009. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,01 mil lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, PRO TELECOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.007.489 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 47,6%. Rezultatul net a fost un profit de 80.052 lei. Datoriile totale au scăzut cu 84,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18761365
Nr. Reg. Comerțului
J2006002022121 · EUID ROONRC.J2006002022121
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-06-13 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Gherla
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. FIERARILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
405300

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
directmedical.ro
Email
office@directmedical.ro
Ultima schimbare
platformă schimbată: — → Magento · 05.11.2026
Nota site-ului
6,8/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 28.10.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 m250 mN12345678
  1. SANDINIA FARM SRL · 111 m · CAEN 4773
  2. GEOFASTX S.R.L. · 152 m · CAEN 7711 · +1 firme la aceeași adresă
  3. TOPO ZAMF SRL · 167 m · CAEN 7112 · +5 firme la aceeași adresă
  4. SWAY FINANCIAL CONSULTING S.R.L. · 263 m · CAEN 6622 · +21 firme la aceeași adresă
  5. MACHO MENS SALON S.R.L. · 267 m · CAEN 9621
  6. CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. · 267 m · CAEN 6201
  7. CLASIC VOYAGES SRL · 289 m · CAEN 7911
  8. PETRICAR S.R.L. · 339 m · CAEN 6492 · +5 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,01 mil lei▼ 47,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
958 mii1,92 mil2,87 mil3,83 mil2023 · cifră de afaceri: 2.331.145 lei2023 · profit net: 630.253 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.832.013 lei2024 · profit net: 834.029 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.007.489 lei2,01 mil2025 · profit net: 80.052 lei2025
Salariați
0▼ 100,0%
20232025
Datorii totale
205 mii lei▼ 84,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4690 · 6.078 firme · mai sus decât 67% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 89% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
4,0% marjă · mai sus decât 45% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,0%
Creștere CA an/an
-47,6%
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+64,8%/an
Grad de îndatorare
11%
Angajați, în timp
1 → 0 (2021–2025, -100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.007.489−47,6%80.052−90,4%4,0%204.9021.785.3601.580.4580
20243.832.013+64,4%834.029+32,3%21,8%1.277.5762.777.9811.500.4051
20232.331.145630.25327,0%312.769979.145666.3761
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Furnizor de rețele/servicii de comunicații electronice (ANCOM)
drept din 2014-03-01; radiat la 2020-07-01
—radiat—ANCOM
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

118

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
8.640 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
117
Valoare totală
2.367.928 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre PRO TELECOM SRL

Este PRO TELECOM SRL o firmă activă?

Da. PRO TELECOM SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este PRO TELECOM SRL plătitoare de TVA?

Da, PRO TELECOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2009 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO18761365.

Ce cifră de afaceri are PRO TELECOM SRL?

În 2025, PRO TELECOM SRL a avut o cifră de afaceri de 2.007.489 lei, în scădere cu 47,6% față de 2024, și un profit net de 80.052 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PRO TELECOM SRL?

În 2025, PRO TELECOM SRL a raportat un număr mediu de 0 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este PRO TELECOM SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PRO TELECOM SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are PRO TELECOM SRL datorii la ANAF?

PRO TELECOM SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PRO TELECOM SRL?

Sediul social declarat al PRO TELECOM SRL este în JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. FIERARILOR.

Ce activitate are PRO TELECOM SRL?

Activitatea principală declarată a PRO TELECOM SRL este „Comerț cu ridicata nespecializat” (cod CAEN 4690).

Când a fost înființată PRO TELECOM SRL?

PRO TELECOM SRL a fost înregistrată pe 13.06.2006, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2006002022121.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRO TELECOM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala