identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

NOVALIS S.R.L.

CAEN 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CUI 1989157J22/1541/1992Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
533mii lei
▲ 252,1% vs. 2024
Profit net · 2025
198mii lei
▲ 504,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
171
SEAP · activ 2024
În anul 2025, NOVALIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 533.276 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 252,1%. Rezultatul net a fost un profit de 198.491 lei. Datoriile totale au crescut cu 179,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
1989157
Nr. Reg. Comerțului
J22/1541/1992 · EUID ROONRC.J22/1541/1992
Cod CAEN
1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1992-11-28 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
Adresă
JUD. IAŞI, SAT VALEA ADÂNCĂ COM. MIROSLAVA
Cod poștal
707317

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
533.276 lei
▲ 252,1%
Profit net
198.491 lei
▲ 504,0%
Datorii
264.287 lei
▲ 179,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 379.562 lei2024: 151.459 lei2025: 533.276 lei533 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 177.353 lei2024: -49.128 lei2025: 198.491 lei198 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
37,2%
Creștere CA an/an
+252,1%
CA / salariat
533.276 lei
Datorii / active
8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,3%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+4,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025533.276 lei198.491 lei264.287 lei3.433.723 lei3.145.780 lei1
2024151.459 lei-49.128 lei94.436 lei3.382.048 lei3.263.956 lei1
2023379.562 lei177.353 lei315.898 lei1.862.169 lei1.494.615 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

171

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
171
Valoare totală
138.033 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
YANNECT SRL34467451în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · Iași

DB
DELICII BUCOVINENE 2025 S.R.L.
CUI 53017763 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
TS
TGP SWEETS S.R.L.
CUI 52140970 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
GS
GOGOŞERIM S.R.L.
CUI 50137056 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
ES
EMMA’S SWEETS S.R.L.
CUI 46272488 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
GS
GOT SWEETS S.R.L.
CUI 42989618 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
BV
BRUTĂRIA VALEA ADÂNCĂ S.R.L.
CUI 40206949 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NOVALIS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →